"З днем народження, Ма": Андрій Бєдняков зворушив зверненням до покійної мами, яка померла в окупованому Маріуполі (фото)

Ведучий та шоумен Андрій Бєдняков звернувся до своєї покійної мами, яка померла в окупованому Маріуполі, передають Патріоти України.

У своєму фотоблогу знаменитість присвятив рідній людині зворушливий допис. Зокрема, у мами Андрія сьогодні мав би бути день народження. Тож, Бєдняков вирішив привітати близьку людину з її святом.

"З днем народження, Ма. Цінуйте батьків, дуже вас прошу", - написав Андрій та додав слово "завжди" із червоним сердечком.

Також ведучий опублікував архівне фото мами, яке було зроблене у Маріуполі. На знімку рідна людина Бєднякова позує з букетом бузку на тлі дороги.

Зазначимо, мама Андрія Бєднякова померла в окупованому Маріуполі. Рідна людина ведучого тяжко хворіла, тож з кожним днем їй було все гірше і гірше. Жінка перебувала у холодній квартирі без води та опалення. Також на стан мами Бєдянкова постійно негативно впливали вибухи. Жінка впала у кому, а незабаром – померла. Сестра ведучого змогла вивезти та поховати маму.

"Я б пішла воювати, якби була молодшою": Зірка радянського кіно накинулася на актора "Кухні", який підтримав Україну

вівторок, 7 лютий 2023, 21:43

Російська актриса Тетяна Васильєва висловилася на адресу свого колеги - актора Дмитра Назарова, який засудив війну, передають Патріоти України. Васильєва дала зрозуміти, що обурена такою поведінкою знаменитості. РосЗМІ цитують Тетяну Васильєву: "Це яки...

"Її країна щодня бомбардує українські міста. Ви у своєму розумі?": Росіянка перемогла на конкурсі "Місіс Всесвіт" - мережу шокувало рішення журі

вівторок, 7 лютий 2023, 9:52

З 30 січня до 5 лютого у столиці Болгарії Софії проходив міжнародний конкурс "Місіс Всесвіт-2022", у якому беруть участь заміжні жінки від 18 до 55 років. Серед 120-ти учасниць журі обрали володарку головної корони - нею стала 34-річна росіянка Олена М...