"З любов'ю, Па": У мережі спливло листування принца Філіпа з його невісткою Діаною

Принц Філіп був дуже близький зі своєю невісткою, принцесою Діаною. Він всіляко опікував її й намагався зробити так, щоб вона почувалася прийнятою в королівській родині. Саме він умовив сина Чарльза одружитися з леді Діаною Спенсер в 1981 році, і як він зізнавався близькому другові - він разом з королевою покладали великі надії на цей шлюб, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання The Sun, герцог Единбурзький листувався з принцесою Діаною і в цих листах вона його лагідно назвала "тато", а королеву – "мама". Листування стала дуже активним в 1992 році, коли в родині Чарльза і Діани почалися проблеми. Принц Філіп назвав себе "самопроголошеним консультантом з питань шлюбу" і зробив все, щоб утримати Діану від розлучення зі своїм сином.

Як сказав колишній королівський дворецький Пол Барелл, принц Філіп "зробив більше, намагаючись врятувати шлюб Чарльза з Діаною, ніж його син".

Діана навіть сказала одного разу своїм друзям: "Скільки ще дружин обговорювали свої сімейні проблеми зі своїм тестем, а не зі своїм чоловіком?"

Ось декілька фраз з листів принца Філіпа до Діані

"Чарльз, як для людини в його становищі, вчинив нерозумно, ризикнувши всім разом з Каміллою. Я не можу уявити, щоб хтось при здоровому розумі залишив тебе заради Камілли. Така перспектива навіть не приходила нам в голову"

"Чи можете ви чесно заглянути у своє серце і сказати, що відносини Чарльза з Каміллою не мають нічого спільного з вашою поведінкою стосовно нього у вашому шлюбі?"

"Я готовий визнати, що у мене немає таланту консультанта з питань шлюбу..."

Як розповідає одна з подруг принцеси Діани, яка була удостоєна честі прочитати листи герцога Единбурзького, слова Філіпа "були теплими та добрими, ввічливими й послужливими, як у батька, що пише своїй доньці".

"Він спирався на власний досвід. В одному листі принц написав, що коли він і Єлизавета II одружилися, то думали, що проведуть кілька років разом, оскільки йому "довелося відмовитися від улюбленої кар'єри". Але, на щастя, розлучення не трапилося, і вони з королевою прожили довге і щасливе спільне життя", - розповіла мадам Люсія Флеша де Ліма.

До самої своєї смерті в 1997 році принцеса Діана продовжувала у своїх листах називати принца Філіпа "тато", а королеву Єлизавету – "мама". Свої листи до принцеси Діані герцог Единбурзький підписував завжди: "З любов'ю, Па".

Хіти тижня. "Ой-ой, це вже занадто!": Абсолютно оголена alyona alyona викликала суперечки в мережі (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 3:00

Українська виконавиця alyona alyona опублікувала в Instagram новий знімок, на якому постала абсолютно оголеною, повідомляють Патріоти України. . Реперка сфотографувалася, сидячи на підлозі, в одних лише капронових колготках. Оголені груди вона прикрил...

Хіти тижня. "Завдяки сексу з цією людиною ти їси чорну ікру,  а потім все цей бруд виливаєш. Ти ж спочатку погодилася?":  Анастасія Приходько накинулася на Лорак через скандал з домаганнями Меладзе

вівторок, 18 травень 2021, 2:00

Українська виконавиця Анастасія Приходько прокоментувала скандал про домагання з боку продюсера Костянтина Меладзе, про що раніше заявили Ані Лорак і Оля Полякова. Приходько спростувала цю інформацію, сказавши, що "їй такі пропозиції не надходили", пер...