"З перших хвилин поводився дуже фамільярно": Олена Шоптенко розповіла про побачення з "сином депутата"

Зірковий хореограф Олена Шоптенко розповіла своїм шанувальникам, який найдорожчий подарунок їй доводилося отримувати від шанувальників, повідомляють Патріоти України.

Знаменитість стала гостею програми ImprovLiveShow на Новому каналі, де їй потрібно було взяти участь у швидкому побаченні - Шоптенко вирушила на дейт "з сином депутата". Після участі в сценці зірка розговорилася і розповіла про схожий випадок в реальному житті.

- Чоловік поводився так само. Тільки тут сина депутата грав актор, а на тій зустрічі все було по-справжньому, - розповіла зірка. - Майже з перших хвилин він поводився дуже фамільярно. Чіплятися почав взагалі мало не з другого слова. І жартував недоречно, і компліменти були, як то кажуть, "нижче пояса".

З залицяльником вона більше не бачилася, тому що каже, що їй подобаються чуттєві чоловіки, які вміють здивувати. Наприклад, роблячи подарунки.

- Одного разу я отримала кур'єром дуже дорогий подарунок. Це був брелок ювелірного бренду (не пам'ятаю точно назву) з дорогоцінним каменем, - ділиться хореографиня. - Красивий дуже! Але я не мала уявлення, від кого це. Там не було ні листівки, нічого. Просто прислали. Я досі не знаю, від кого він.

Джерело: РБК-Styler

Родині є, де розгулятися: Сергій Притула показав інтер'єр своєї нової розкішної квартири у центрі Києва

вівторок, 7 грудень 2021, 0:35

Сергій Притула живе у Києві, у нього чудова велика родина, яку він перевіз у просторе житло зі світлим інтер'єром, великим каміном та скляним балконом. У Мережі показали фото із квартири зірки Нового каналу. . Живе, зважаючи на все, успішний українськ...

З архіву ПУ. "Секс з молодою вовчицею": "Дизель шоу" позбиткувалися над піснею Винника

понеділок, 6 грудень 2021, 23:55

Дизель шоу захопили мережу пародією на пісню Винника. "Супер! Ви найкращі!", "Найкраще у світі шоу", "Який класний випуск! Супер!", "Люблю українські потяги", "Ваше шоу краще за всіх", "Про залізницю - супер!", - пишуть в мережі .