За гроші готова на все? Світлана Лобода заспівала на Дні народженні скандального олігарха

Скандальна співачка Світлана Лобода, яка живе і працює в Москві, нещодавно заспівала на ювілеї скандального російсько-українського олігарха Павла Фукса. Святкування відбулося в ангарі одного із заміських гольф-клубів Києва, передають Патріоти України.

Фото Лободи під час виступу на Дні народження Фукса, яке відбулось в стилі венеціанського карнавалу, в соціальній мережі Instagram публікували гості заходу. Як пише видання Таблоїд, за годинний виступ співачка бере близько 65 тисяч доларів.

Також на святі олігарха виступив російський виконавець, колишній резидент російського Камеді-Клаб Артур Пирожков (Олександр Ревва). Він бере за одну годину виступу від 30 до 40 тисяч доларів.

На одному з фото в мережі зображений величезний тунець, який в Україну нібито доставили спеціально до ювілею Фукса.

"Плюнула у Батьківщину з-за кордону": Путіністка Бабкіна накинулася на Пугачову (відео)

четвер, 19 травень 2022, 20:27

Вона заявила, що Пугачова думає лише про гроші, а це, за словами народної артистки, дуже дрібно. "Я не знаю, як можна, отримавши від країни, в якій ти народився, виховувався, отримував освіту, заробляв шалені гроші, потім держава підтримувала у всіх на...

Кошти передадуть постраждалим від війни: Ексклюзивну сукню-вишиванку Джамали продали на аукціоні за вражаючу суму

четвер, 19 травень 2022, 18:26

Дизайнерська сукня-вишиванка Джамали, яка була виставлена на аукціон, продана за рекордну суму. На аукціоні Catawiki вбрання пішло з молотка за 173 тисячі гривень. Загалом організатори зібрали 276 тисяч гривень. Усі виручені кошти будуть передані благо...