Українська телеведуча Леся Нікітюк вирушила на відпочинок у Кабо-Верде у Західній Африці. 34-річна зірка поділилася знімком у білому купальнику, зробленим на тлі мальовничого пляжу, передають Патріоти України.
У коментарях фоловери розкритикували зірку за подорож до Африки, де було виявлено новий штам коронавірусу: «Так там же новий вид корони…», «За омікроном поїхала?», «В'їзд в Україну з Африки заборонено, тож там зустрічатимеш Новий рік», «Леся в Африці? Туди ж зараз не можна!», «Омікрон не вези нам», — пишуть у Мережі.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...