"За стільки років можна було навчитися, ну хоч якось!": Віру Брежнєву розкритикували за жахливий спів та відсутніть голосу (відео)

Українська співачка та актриса Віра Брежнєва виступила на шоу "Вечірній Ургант", виконавши пісню гурту "ВІА Гра". Після цього знаменитість нарвалася на шквал критики в мережі. Відповідне відео опублікували на офіційній сторінці програми "Вечірній Ургант" у Instagram, передають Патріоти України.

Співачка виконала ремейк пісні "Не надо". На сцені Брежнєва з'явилася у чорному топі та блискучих штанах палаццо. Свій образ вона завершила чорним капелюхом і безліччю аксесуарів у вигляді браслета, сережок та ланцюжка.

Однак у центрі уваги виявився не зовнішній вигляд співачки, а її голос. Після виконання хіта Віра нарвалася на критику від шанувальників, але були й ті, хто підтримав артистку. "Не треба, не треба, кров з вух", "Бек-вокалістки завжди за неї співали", "Аранжування вогонь, а голос як у караоке", "Жах – ні голосу, ні слуху!", "Голосу немає", " За стільки років можна навчитися співати, ну хоч якось. Це зовсім все погано", "Іспанський сором", "Це неможливо слухати, вона ж взагалі співати не вміє", "Яка безголоса співачка", "Не схожий на її звичний голос" "Вона прекрасна!", "Віра вогонь, з гарним голосом", "Мені сподобалося", – пишуть люди.

Варто зазначити, що співачка опублікувала це відео на власній сторінці в Instagram. Примітно, що в коментарях під дописом винятково хвалебні відгуки про її виконання. "Такий красивий образ!", "Ви як завжди даруйте тепло. Я співаю вже кілька днів", "Класно вийшло", "Клас", "Супер", "Можна дивитися вічно", "Голос красивий", "Краща", "Це просто супер", – пишуть люди.

"Загинув під час виконання бойового завдання": Дмитро Дікусар повідомив про смерть побратима

середа, 17 серпень 2022, 18:56

Через три дні після початку повномасштабної війни в Україні, танцюрист і хореограф Дмитро Дікусар поповнив ряди української армії. З тих пір він рідко з'являється в соціальних мережах. Однак артист намагається не залишати шанувальників зовсім без новин...

Йому мало крові: Режисер Кончаловський похвалив Путіна за війну в Україні

середа, 17 серпень 2022, 16:56

Російський режисер Андрій Кончаловський поповнив ряди посіпак кривавого диктатора Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні 24 лютого, передають Патріоти України. Журналісти видання "Аргументи і факти" запитали у Кончаловського, як він ставитьс...