Забув про річницю весілля: Відомий український музикант поділився курйозною історією

Український піаніст Євген Хмара активно готується до концерту, який відбудеться 15 грудня. Через це чоловік навіть забув привітати дружину з річницею весілля, передають Патріоти України.

Увесь час Євген проводить на репетиціях шоу-концерту KHMARA. Усі думки музиканта саме про відповідальний виступ з симфонічним оркестром, тому він забув про 5-ту річницю весілля з Дар'єю Ковтун.

Євген Хмара про річницю весілля

"Здається, що ми з Дашею знаємо один одного все життя, але одружені лише 5 років. Ще ввечері я пам'ятав про те, що треба зранку обов'язково привітати кохану з річницею весілля. Але, прокинувшись рано-вранці, поїхавши на репетицію з оркестром, я думав вже тільки про ноти. До 15 грудня залишилися лічені дні, весь час йде на репетиції, узгодження аранжувань та обговорення інших деталей", – поділився піаніст.

Дар'я Ковтун – вокалістка і на концерті коханого заспіває декілька власних пісень. Тому вона також приїхала на репетицію, але трішки пізніше. Перед обідом подружжя привітав концертний директор Хмари.

"Матеріальними подарунками я і Даша не обмінювалися, для нас це нормально. Нам не потрібна причина для того, щоб зробити один одному сюрприз чи організувати сімейне свято. У нас для цього є не лише свята, а 365 днів у році", – підсумував Хмара.

Символічно, в день річниці, Євген презентував на своєму ютуб-каналі концерт, який зняв під час подорожі в Йорданію: "Якщо не знати тих місць, візуально все не так, здається, що ти на Марсі. Тому кліп з 4 моїх композицій має назву однієї з планет".

Концерт Євгена Хмари в Йорданії:

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...