"Загинув під час виконання бойового завдання": Дмитро Дікусар повідомив про смерть побратима


Через три дні після початку повномасштабної війни в Україні, танцюрист і хореограф Дмитро Дікусар поповнив ряди української армії. З тих пір він рідко з'являється в соціальних мережах.

Однак артист намагається не залишати шанувальників зовсім без новин. Час від часу він показує фотографії і розповідає про своє життя те, що не захищене військовою таємницею. Сьогодні хореограф поділився вкрай сумною звісткою - з життя пішов його товариш по службі. Про це Дікусар повідомив на своїй сторінці в Instagram.

"Під час виконання бойового завдання загинув мій друг і побратим Юр Мар'ян Іванович. Світла і справжня людина. Воїн, який на початку повномасштабного вторгнення ворога на територію України покинув роботу за кордоном і повернувся захищати свою країну і її людей. Ушануймо пам'ять нашого героя молитвою! Царство небесне тобі, друг! Ми ніколи не здамося! Вічна пам'ять усім нашим воїнам! Слава Україні!" - написав хореограф. Він також показав фотографію з покійним побратимом. Через чотири години після публікації, Дмитро видалив свій пост із соціальних мереж.

Дмитро Дікусар


"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...