
Переможниця 11 сезону шоу "Холостяк" Анна Богдан показала, як виглядала в один з найскладніших періодів свого життя. Після розлучення з екс-главою Офісу президента Андрієм Богданом дівчина набрала зайві кілограми та перестала подобатися собі в дзеркалі, передають Патріоти України.
"Ось знаєте, хтось після розставання ріже каре, відрізає чубок або фарбується. Ну а я що? А я поправляюсь на 16 кг. У це складно повірити, дивлячись на мене зараз, але це так", - поділилася Аня в Instagram та показала фото, як виглядала в той період.
Дівчина розповіла, що вона їла багато солодкого, та її об'єми поступово стали рости. Від надлишку цукру в організмі з'явилися і проблеми зі шкірою. Після цього Анна вирішила взяти себе в руки і почати худнути.
Дівчина відмовилася від солодкого, підключила тренування в залі та LPG-масаж, і вже через півроку вона скинула 13 кг. На цьому переможниця "Холостяка" зупинятися не стала, і продовжила вести правильний спосіб життя.
Богдан зазначила, що ніколи не сиділа на дієтах і закликає дописувачок "не насилувати організм". "Дівчата, все можна, головне - обережно. І моя порада не насилуйте організм всякими дієтами та голодуванням! Користі це не принесе точно! Головне: любіть себе будь-якою! Ніколи не підлаштовуйтеся під ідеали суспільства і моду! Будьте такою, як вам комфортно! Головне - будьте здорові", - резюмувала Анна.

Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...