"Західні артисти ж не соромляться показувати тіло!": Каменських подражнила фанів відвертим декольте (фото)

Співачка Анастасія Каменських, яка виступає під сценічним ім'ям NK, активно використовує соціальні мережі для просування своїх нових проектів, а також збільшення власної популярності. При цьому дівчина відкрито визнає, що обожнює розбурхувати уяву шанувальників своїми відвертими нарядами і тілом, над яким посилено працює в фітнес-залі під наглядом досвідченого тренера, зазначають Патріоти України.

«Для мене це круто, нормально. Я бачу, як зарубіжні артисти абсолютно не соромляться показувати своє тіло, над яким багато працюють. Так чому ж мені теж не похвалитися?», — сказала співачка в одному з нещодавніх інтерв'ю.

Повністю відповідає заявленій Настею концепції і її недавні Сторіс зі зйомок, якими красуня вирішила подражнити глядачів. Вона відобразила себе в концертному костюмі з золотистих паєток з відвертим декольте. Ракурс Настя вибрала такий, щоб на першому плані виявилася її груди, яким, очевидно, стало тісно в пуш-ап.

Самі ж шанувальники, на яких і був розрахований «трюк» зірки, теж цілком схвалюють стиль поведінки співачки — вони прекрасно знають, що виконавиця крім роботи з тілом розвивається всебічно: говорить англійською, італійською мовами, вчить іспанську, грає на фортепіано, танцює, займається фітнесом, багато подорожує. Тому як можна не захопитися такою дівчиною, що живе в гармонії з собою і зовнішнім світом?

І тут усіх поводили за носа: Меган і Гаррі приховали від публіки справжню дату своїх заручин

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:59

Меган та Гаррі з перших публічних виходів водили за ніс публіку та репортерів. Королівські біографи розкрили нюанс щодо заручин пари, передають Патріоти України. Офіційно про свої заручини пара оголосила 27 листопада 2017 року, через півроку після того...

"Якщо і бахне в цю мить, всі будуть кохані": Jerry Heil записала трек про Щекавицю на мотив "Вовчиці" Олега Винника

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:30

Увагу української співачки Jerry Heil не оминув мем про оргію на горі Щекавиця в разі ядерної атаки РФ на Україну. Виконавиця записала жартівливий трек на мотив "Вовчиці" Олега Винника, передають Патріоти України. "Щекавиця в усіх мемах і шпаринах. Не ...