"Замазувала синці тоналкою": Оля Полякова розповіла про колишнього, який її бив

Відома українська співачка Оля Полякова згадала про свого колишнього хлопця, який її бив. Про нього вона розповіла у новому випуску шоу "Дорослі дівчата", запис якого опубліковано на YouTube-каналі української ведучої Маші Єфросиніної, передають Патріоти України.

"Коли мені було 16 років, у мене був хлопець, який мене бив, і мама про це не знала цілий рік. При тому, що я ходила в синцях постійно. Я їх замазувала тональним кремом", – зазначила співачка.

На питання, чому вона не розповідала про те, що відбувається, матері, Полякова спочатку сказала: "Не знаю", а потім додала: "Тому що вона б мені сказала: "Залиш його", а я ж собі придумала... я так розумію, що це були співзалежні стосунки. І коли я їй розповіла, вона мене відразу відвезла".

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...

Хай собі уряди міняються: 19-річний кіт Ларрі, обіймаючи посаду головного мишолова Даунінг стріт, 10, пережив уже шостого прем'єр-міністра Великої Британії

середа, 24 червень 2026, 8:30

Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...