
Півзахисник київського "Динамо" Беньямін Вербич не зміг стримати сліз після завершення благодійного матчу з варшавською "Легією", який відбувся в рамках туру "Match for Peace! Stop the War!" (Матч за Мир! Зупинимо Війну!"), передають Патріоти України.
28-річний словенець зіграв у цьому поєдинку за обидві команди - по одному тайму за "Динамо" та "Легію", куди перейшов на правах оренди після повномасштабного вторгнення російських військ до України.
Після завершення зустрічі Вербич не став приховувати власні емоції та розплакався. Заспокоювати його взявся воротар "біло-синіх" Денис Бойко.
"Занадто багато емоцій. Зупиніть війну. Все буде добре", - написав Вербич на своїй сторінці в Instagram.
Поєдинок завершився впевненою перемогою киян - 3:1. Усі зібрані кошти будуть спрямовані постраждалим від війни українцям.
Наступний матч свого благодійного турне "Динамо" проведе у Стамбулі проти багаторазового чемпіона Туреччини - "Галатасарая". Зустріч відбудеться в четвер, 14 квітня, початок - о 17:00 за київським часом.
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...
Син народної артистки України Наталії Сумської — актор В’ячеслав Хостікоєв — здивував сумою зарплати, яку отримує в театрі, передають Патріоти України. Знаменитість працює в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. В інтерв’ю ...