Заповіт оформлено на... доньку Пугачової: Як живе Моїсеєв після двох інсультів

67-річний російський співак Борис Моїсеєв, у якого було два інсульти, насилу розмовляє, але мислення в нього чітке. Про це в ефірі передачі "Хватит слухов!", яка 9 вересня вийшла на російському каналі TV Center, розповів журналіст і друг Моїсеєва Артур Гаспарян, передають Патріоти України.

"Його улюблені жінки, до яких він відчуває трепетне ставлення – [російська співачка] Алла Борисівна [Пугачова] і вдова [російського співака] Йосипа Кобзона Неллі", – заявив Гаспарян.

Сусідка Моїсеєва Наталія Закашанська в інтерв'ю журналістам каналу повідомила, що за Моїсеєвим доглядає няня. Харчові продукти й медикаменти артисту приносить його колишній концертний директор Сергій Горох, зазначають у репортажі. "В артиста досить непогана пенсія і є підтримка друзів. Ми знаємо, що частину спадку він заповів [доньці Пугачової, російській співачці] Крістіні Орбакайте", – заявив в ефірі каналу журналіст Максим Сидоров.

За словами невролога Сергія Дліна, про повернення артиста на сцену не йдеться – йому потрібна тривала реабілітація. "Є осередок ушкодження, який не дає повністю привести організм до ладу", – зазначив Длін.

Репортаж про життя Моїсеєва починається з 19-ї хвилини відео.

Хіти тижня. Український шоумен Володимир Остапчук на честь дня народження дружини виклав у мережу інтимне фото Христини Горняк

понеділок, 18 жовтень 2021, 2:00

Піар - це все, а провокація - найкращий піар впевнений Остапчук, як і багато його колег по цеху. Український ведучий та шоумен Володимир Остапчук показав, як привітав дружину Христину Горняк з днем народження. У цей день свій сторіз в Instagram ведучий...

Хіти тижня. Влад Яма розповів, скільки грошей йому потрібно в місяць для життя і назвав суму, яку витрачає на комуналку (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 1:00

Суддя Танців з зірками Влад Яма і його дружина Ліліана стали героями програми 29 питань від Люкс ФМ на YouTube. Під час розмови зі Славою Дьоміним, танцюрист і хореограф зізнався, на яку покупку мрії їм з дружиною не вистачає фінансів, передають Патріо...