Заповіт оформлено на... доньку Пугачової: Як живе Моїсеєв після двох інсультів

67-річний російський співак Борис Моїсеєв, у якого було два інсульти, насилу розмовляє, але мислення в нього чітке. Про це в ефірі передачі "Хватит слухов!", яка 9 вересня вийшла на російському каналі TV Center, розповів журналіст і друг Моїсеєва Артур Гаспарян, передають Патріоти України.

"Його улюблені жінки, до яких він відчуває трепетне ставлення – [російська співачка] Алла Борисівна [Пугачова] і вдова [російського співака] Йосипа Кобзона Неллі", – заявив Гаспарян.

Сусідка Моїсеєва Наталія Закашанська в інтерв'ю журналістам каналу повідомила, що за Моїсеєвим доглядає няня. Харчові продукти й медикаменти артисту приносить його колишній концертний директор Сергій Горох, зазначають у репортажі. "В артиста досить непогана пенсія і є підтримка друзів. Ми знаємо, що частину спадку він заповів [доньці Пугачової, російській співачці] Крістіні Орбакайте", – заявив в ефірі каналу журналіст Максим Сидоров.

За словами невролога Сергія Дліна, про повернення артиста на сцену не йдеться – йому потрібна тривала реабілітація. "Є осередок ушкодження, який не дає повністю привести організм до ладу", – зазначив Длін.

Репортаж про життя Моїсеєва починається з 19-ї хвилини відео.

Ані Лорак вперше за час повномасштабної війни засвітилася на сцені та зганьбилася через вбрання (фото)

неділя, 3 липень 2022, 21:00

Співачка родом з України Ані Лорак, яка за 4 місяці повномасштабної війни так і не висловила своєї чіткої позиції, вперше з березня з'явилася на сцені. Артистка виступила на весіллі у Єревані (Вірменія). Вона спромоглася привернути увагу публіки не лиш...

Ігор Кондратюк зізнався, чому поки не ремонтує зруйнований окупантами будинок

неділя, 3 липень 2022, 17:56

У березні стало відомо, що російські окупанти зруйнували будинок під Києвом українського продюсера Ігоря Кондратюка. Російський снаряд зруйнував кондиціонер, вибив вікна на стіні, пошкодив стіну будинку, передають Патріоти України. . Хоча родина Кондр...