Запроданка Ані Лорак пробила чергове дно висловом щодо війни проти її батьківщини

Ані Лорак

Запроданка Ані Лорак, яка від початку російського вторгнення мовчить про війну та продовжує заробляти криваві рублі, пробила чергове дно. Вона опублікувала допис в Інстаграм, в якому вкотре вразила своїми недалекими роздумами. Цього разу «голуб миру» назвала війну в Україні хаосом, перемогти який зможе тільки любов.

«Коли хаос руйнує мрії людей, тільки любов може навести лад. З'єднатися із собою, слухати душею…» — написала Ані Лорак та додала гламурну світлину, на якій у білій спокусливій сукні позує на тлі моря.

Українців обурило така публікація, яка виглядає як знущання. В коментарях вони вибухнули обуренням та пишуть, що Лорак пробила чергове дно. Також її запрошують показати свою любов на Батьківщині, відвідати ті міста й села, де російська армія дійсно створила хаос і розруху.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...