
Соліст гурту Антитіла Тарас Тополя розповів, чи продовжують музиканти військову справу. Артисти в перші дні повномасштабного вторгнення взяли до рук зброю, і відтоді стали учасниками багатьох подій, передають Патріоти України.
Так, у спілкуванні зі Славою Дьоміним, Тарас зазначив, що учасники гурту не є демобілізованими. При цьому, артисти вже відносно довгий час не виконують бойових завдань – ще в серпні 2022 року музикантам наказали їхати з передової. На той момент вони несли службу в Харківській області.
– Ми продовжуємо служити. Просто виведені в розпорядження. Зараз я не хочу називати підрозділ, у якому ми перебуваємо, я думаю, що всі здогадаються. Ми у відрядженні від нашого 130 батальйону в інший підрозділ, – додав Тарас.
Тополя заявив, що в нього була посада водій-санітар. Співак зазначив, що після військового досвіду навіть у Польщі реагував на різні гучні звуки, що нагадують вибухи.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...