"Зарплата адвоката, але без зайвих зусиль та стресів": Скільки українські зірки заробляють в Інстаграмі

В умовах карантину, коли концертна діяльність артистів припинена, вони активно почали заробляти в Інстаграм й інших соцмережах. Блогери збирають мільйонні аудиторії та заробляють пристойні гонорари. Скільки зірки отримують в Мережі, підрахували журналісти програми «Зірковий шлях», повідомляють Патріоти України.

Молода дружина Віктора Павліка та блогер-початківець Катерина Репяхова заявила, що у важкі часи вона непогано заробляє в соцмережі. «Дякуємо Господу, що ми живемо в такий час, коли є Інстаграм, нормальний під час карантину план В, така фінансова подушка безпеки. Я планую вкладати в неї десятки тисяч доларів, я ставлю на це ставку хорошу. Тому що це круто працює в поєднанні з публічним чоловіком. Навіть зараз останній інфопривід у мене охоплення збільшив в 2 рази. Тут гріх цим не скористатися. Моя мета — стати хорошим блогером, і все зробити для того, щоб Віктор Франкович на пенсії не морочився, відчував себе круто», — каже Репяхова.

І хоча Катя вирішила не називати конкретні суми за свої рекламні послуги в мережі, інші зірки були більш відвертими. Наприклад, дочка Олі Полякової, Маша, почала отримувати від рекламодавців пропозиції про співпрацю ще 2 роки тому.

«Я пам'ятаю, коли у мене стукнуло перші сто тисяч передплатників. Я була тоді на Балі з мамою. І мені перший раз написали: „Ми вам заплатимо гроші, ви зробите нам рекламу“. Для мене це був шок, я тоді запитую маму: „Мамо, а що робити?“. А вона виставляє такі ціни, що мене не взяли. Якщо я не помиляюся, це було дві вісімсот. Потім я вже сама дійшла до того, що треба трошки ціни знижувати, і зараз все добре», — поділилася Маша Полякова.

Ще на початку 2021 дівчина не приховувала в шапці профілю, її рекламне Сторіс коштує 600 гривень + пост 1600. Однак зараз Маша видалила цю інформацію, і можна припустити, що зі збільшенням кількості підписників міг злетіти вгору і прайс зіркової дочки.

А ось ведучий Тимур Мірошниченко зізнається, що його розцінки дуже доступні для рекламодавців. «Це може бути 100 доларів за публікацію, може бути більше. Але це не постійна історія, я не особливо заробляю на Інстаграм», — говорить Тимур Мірошниченко. На відміну від нього, дружина Інна вже кілька років займається блогерством, і, до речі, досить успішно.

«Середня сума, яку я заробляю, це 2000 грн на серії сторіс і 4000 — реклама в пості. Сторіс замовляють набагато частіше, тому що ти більше можеш показати. Незважаючи на те, що охоплення менше, все одно краще продавати в сторіс. Я щомісяця плюс-мінус намагаюся підрахувати, скільки заробляю. Але рахую близько півроку. І найменше це було 30 тис грн, найбільше — 70 тис. Це круто, тому що я приблизно стільки заробляла, коли працювала адвокатом, і моя робота була пов'язана із суцільним стресом. А тут я не стресую, сиджу собі вдома, час від часу щось рекомендую. Незважаючи на те, що я дуже вибірково ставлюся до того, що рекомендую. Все одно запитів на рекламу багато», — каже Інна Мірошниченко.

Вражає своїм заробітком за пост в Інстаграм і ведучий Анатолій Анатоліч. «Коштувати це може близько 20 000 гривень, якщо це комерційний, може більше, дивлячись на те, який це бренд і на скільки комфортно мені з ним працювати», — поділився ведучий каналу «Україна».

У Росії підрахували, що в найбільше в Мережі заробляють Ксенія Собчак Регіна Тодоренко, Ольга Бузова.

Мішина розповіла, що зараз відбувається із її відносинами з Еллертом

субота, 18 вересень 2021, 20:59

Популярна українська актриса, екс-холостячка Ксенія Мішина розповіла про непростий період у романтичних стосунках з гумористом Олександром Еллертом, передають Патріоти України. На пост-шоу "Холостячки 2" вона зізналася, що у них дійсно криза, проте Ксе...

Хіти тижня. "Хочеться вже поняньчити": Павло Зібров розповів, чому його донька не виходить заміж за коханого-бізнесмена (фото)

субота, 18 вересень 2021, 20:00

Найвідоміший український вусань, популярний співак Павло Зібров не приховує, що б з радість видав доньку Діану заміж. Але карантин постійно заважає планам... Про це сам артист розповів журналістам програми "Зірковий шлях", яка виходить на телеканалі "У...