"Зберігаю як пам'ять": Донька Кузьми Скрябіна розповіла, які подарунки отримувала від тата і про який бізнес він мріяв

Донька Кузьми Скрябіна Барбара Кузьменко поділилася, які подарунки для неї робив тато за свого життя, передають Патріоти України.

За словами Барбари, її найрідніша людина завжди дарувала те, що вона дійсно хотіла й чим захоплювалася. Одним із сюрпризів були парфуми. Але після загибелі тата дівчина зберігає їх як пам'ять і не користується ними.

"Колекції конструкторів лего, свого часу я дуже цим захоплювалася. А ще у мене є парфуми, які він мені колись подарував. Я відкрила флакон, але не користуюся ним – зберігаю як пам'ять. Він купував мені багато чого без мене, сам, і завжди вгадував – і за вподобаннями, і за розміром", –розповіла Барбара в інтерв'ю oboz.ua.

Донька Скрябіна зізнається, що ще за життя її тато хотів відкрити бізнес, який збирав би всіх його прихильників в одному місці. Так, родині Барбари частково вдалося втілити цей задум, адже вони відкрили відому кав'ярню-пекарню у Києві, де дійсно час від часу збираються поціновувачі творчості Кузьми Скрябіна:

"Сюди приходять люди, які живуть поряд, і ті, хто проходить повз та заглядає, бо цікаво. Але й прихильники тата теж часто відвідують заклад – нас дуже це тішить", – додала Барбара.

"Не буду терпіти": Ексдружина Остапчука вперше назвала причину їхнього розлучення й чи спілкується з ним

п’ятниця, 12 квітень 2024, 18:59

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк, розповіла, що стало причиною для розірвання їхнього шлюбу, передають Патріоти України. Так, Христина зазначила, що на момент розлучення з колишнім вона ще мала до нього почуття. Тому, з...

Шанувальники та рідні артистки неабияк занепокоєні: У мережі з'явилися фото скривавленого обличчя Камалії

п’ятниця, 12 квітень 2024, 16:48

Українська співачка Камалія вийшла на зв'язок після того, як мережею почали ширитися її фото з наслідками дій насильства, передають Патріоти України. Так, днями у соцмережах почали розповсюджувати фото Камалії, на яких вона нібито демонструє побої. Зок...