Збіг, карма чи ще щось? Ані Лорак втратила бізнес після секс-скандалу навколо Меладзе

Податкова служба розпочала ліквідацію компанії "Ані Лорак Продакшн", яка належить українській співачці Ані Лорак. Як пише "Комсомольська правда" з посиланням на свої джерела, проблеми у артистки почалися після відвертого інтерв'ю на каналі "Росія 1", в якому вона розповіла про інтимні пропозиції продюсера Костянтина Меладзе в обмін на кар'єру та славу, повідомляють Патріоти України.

Збіг це чи ні, проте ТОВ "Ані Лорак Продакшн" дійсно "знаходиться в процесі ліквідації". Причиною нібито стала невідповідність юридичної адреси фірми і фактичної.

Журналісти звернулися до місцевого юриста, який назвав вищевказану причину "поширеним явищем", адже податкова служба вимагає, щоб кожна юрособа мала конкретну юридичну адресу, за якою фірма реально існує.

Також юрист зазначив, що в Росії часто закривали очі на подібні невідповідності. Тепер же, якщо фірма дійсно буде закрита через недостовірну адресу, Лорак загрожує ще й покарання - кілька років співачка не зможе відкривати і очолювати компанії.

На каналі "Росія 1" Ані Лорак гостювала в квітні цього року. Після ефіру чутки про домагання Костянтина Меладзе тут же потрапили до ЗМІ та соцмережі. В Україні співачку підтримала Оля Полякова, яка розповіла, що у неї також є схожа історія з продюсером.

Сам Меладзе ніяк не відреагував на слова Лорак, а от співака незабаром заявила, що її слова про продюсера "перекрутили", і що сама вона ставиться до нього "з повагою і любов'ю".

Про війну все ж мовчить: Алла Пугачова закриває свою останню компанію у Росії

середа, 30 листопад 2022, 17:40

Російська співачка Алла Пугачова закриває свій останній бізнес у Росії. Артистка вирішила позбутися компанії ТОВ "АБП", яка займалася діяльністю у сфері радіомовлення, виготовленні музики та звукозапису, передають Патріоти України. Документи про ліквід...

Каже, забагато віддавав дружині: Дантес назвав свою версію розлучення з Дорофєєвою та деякі подробиці

середа, 30 листопад 2022, 15:55

Співак Володимир Дантес, який на початку війни оголосив про розлучення з Надею Дорофєєвою, назвав справжню причину розриву. За його словами, проблеми та непорозуміння у стосунках виникли приблизно за півроку до прийняття рішення. На початку лютого пара...