Збіг, карма чи ще щось? Ані Лорак втратила бізнес після секс-скандалу навколо Меладзе

Податкова служба розпочала ліквідацію компанії "Ані Лорак Продакшн", яка належить українській співачці Ані Лорак. Як пише "Комсомольська правда" з посиланням на свої джерела, проблеми у артистки почалися після відвертого інтерв'ю на каналі "Росія 1", в якому вона розповіла про інтимні пропозиції продюсера Костянтина Меладзе в обмін на кар'єру та славу, повідомляють Патріоти України.

Збіг це чи ні, проте ТОВ "Ані Лорак Продакшн" дійсно "знаходиться в процесі ліквідації". Причиною нібито стала невідповідність юридичної адреси фірми і фактичної.

Журналісти звернулися до місцевого юриста, який назвав вищевказану причину "поширеним явищем", адже податкова служба вимагає, щоб кожна юрособа мала конкретну юридичну адресу, за якою фірма реально існує.

Також юрист зазначив, що в Росії часто закривали очі на подібні невідповідності. Тепер же, якщо фірма дійсно буде закрита через недостовірну адресу, Лорак загрожує ще й покарання - кілька років співачка не зможе відкривати і очолювати компанії.

На каналі "Росія 1" Ані Лорак гостювала в квітні цього року. Після ефіру чутки про домагання Костянтина Меладзе тут же потрапили до ЗМІ та соцмережі. В Україні співачку підтримала Оля Полякова, яка розповіла, що у неї також є схожа історія з продюсером.

Сам Меладзе ніяк не відреагував на слова Лорак, а от співака незабаром заявила, що її слова про продюсера "перекрутили", і що сама вона ставиться до нього "з повагою і любов'ю".

"Він вже зустрічався з Настею": Експідопічна Потапа заявила, що він пропонував їй інтим в обмін на кар'єру

вівторок, 28 березень 2023, 22:43

Українська співачка GIP C, яка співала в гурті NZK та співпрацювала з продюсером Потапом, заявила, що репер нібито схиляв її до інтиму. Про це виконавиця розповіла у своїх соцмережах. За її словами, Потап пропонував їй непристойні речі в обмін на успіш...

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...