Здійснив заповітну мрію: Дзідзьо відкрив піцерію та сам готував страву (фото)

Лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома, він же Дзідзьо нарешті здійснив свою мрію, інформують Патріоти України.

Так, артист зізнається, що обожнює готувати. Він завжди мріяв нагодувати всіх своєю їжею. Тому Дзідзьо вирішив відкрити власну піцерію DZIDZIO PIZZA.

"Я дуже люблю готувати, особливо годувати своїх друзів та близьких! Моя мрія - нагодувати всіх! А що може бути смачніше і ситніше улюбленої всіма піци?" - говорить співак.

Замовити страву вже можна в 16 містах України. Наразі меню закладу складається з 9 різних видів піц, які готуються за особливим рецептом. "Ми разом з талановитою командою вклали всю свою душу і любов", - поділився артист.

До слова, артист навіть сам долучився до приготування піци.

Про війну все ж мовчить: Алла Пугачова закриває свою останню компанію у Росії

середа, 30 листопад 2022, 17:40

Російська співачка Алла Пугачова закриває свій останній бізнес у Росії. Артистка вирішила позбутися компанії ТОВ "АБП", яка займалася діяльністю у сфері радіомовлення, виготовленні музики та звукозапису, передають Патріоти України. Документи про ліквід...

Каже, забагато віддавав дружині: Дантес назвав свою версію розлучення з Дорофєєвою та деякі подробиці

середа, 30 листопад 2022, 15:55

Співак Володимир Дантес, який на початку війни оголосив про розлучення з Надею Дорофєєвою, назвав справжню причину розриву. За його словами, проблеми та непорозуміння у стосунках виникли приблизно за півроку до прийняття рішення. На початку лютого пара...