"Жахливі новини, в які не хочеться вірити": На фронті загинув український комедійний актор з "Ліги сміху" і ведучий Ярослав Гаркавко

На фронті загинув український комедійний актор і ведучий Ярослав Гаркавко

На фронті загинув український комедійний актор і ведучий Ярослав Гаркавко. Про це повідомили у Телеграм "Ліги Сміху". Випускник Національного університету України, у грудні йому мало виповнитися 27 років. Він був учасником команд "ОГО" та чужорідного театру абсурду "Горобчик", передають Патріоти України.

"Жахливі новини, в які не хочеться вірити. Не стало Ярослава Гаркавко, якого, ми впевнені, багато хто з вас знає. Наразі не вистачає слів, до голови лізуть лише приємні спогади, пов’язані з цією людиною. Дякуємо тобі друже, за те що захищав нас увесь цей час. Спочивай з миром", — йдеться у публікації.

Спогадами про полеглого захисника у своєму Instagram Олександр Коулман, його ексколега з гумористичної команди Горобчик. У своїх сторіс він повідомив болісну новину та додав, що навіть "340 [загиблих росіян] не дорівнюють одному Яріку. Ті 93000 теж".

Пізніше він опублікував прощальний допис:«Прощавай, Ярік. Перший раз побачив його на київській Лізі Сміху. Я був у журі, він — студентській команді. Як же ж він мене бісив, але своїм талантом. Пам‘ятаю, як з Олегом покликали його зіграти на зимовому кубку за Горобчик і в той же день, сидячі в таксі, запропонували грати в сезоні «битві титанів» Ліги Сміху, бо він зачарував своєю простотою.

Для себе точно усвідомлюю, що однією з причин перемоги був Ярік. Ні, не через супер працю і авторство. Нам потрібна була свіжа, весела людина, яка могла б підтримувати мікроклімат, бо то був сьомий сезон ЛС і напруження можна було ложкою їсти і Ярослав став колективним психологом, але і акторський внесок його відчутний. Ярік став свіжим повітрям, якого не вистачало (та звісно ми перемогли через його щасливі труси))) але то вже інша історія).

Саме тоді, у Яріка почалися проблеми з ігроманією, що викликало проблеми у нас, але найбільший удар прийняв Ярік, публічно зізнавшись у залежності від ставок. Далі було лікування і виплата боргів. Я не міг злитися на нього, ніколи. Фиркнути, покричати, не більше. Дуже його любив і як мін підтримував. Пробачив борг, переписувався, покликав один раз на імпровізацію з Горобчиком, щоб він не відчував себе ізгоєм, бо людина втратила все — повагу, роботи, довіру.

2022, Ярік йде захищати нас від ворога… Скільки гордості та поваги до нього за це. Періодично питав про справи, чи може щось треба, хотів записати з ним подкаст, але… Яріка більше нема. І частинки мене теж. Це вже 6 людина, серед знайомих, яку фізично забрала війна. Ні, не війна. Хворий сусід.

Не знаю, як то витримувати і як з тим болем далі жити і звикати, бо це не остання втрата. Вдячний тобі, Яріку, за твою світлість, сміх, чарівність і за те що поклав своє життя, захищаючи нас. Не забувайте ціну нашої свободи та життя, вона дуже висока і болюча. Кожен раз, коли ми сидимо без світла, або десь йдемо в бар чи на прогулянку, не забувайте, яка ціна за то заплачена. Питайте у військових чи щось потрібно, донатьте і пишіть їм та чекайте на відповідь, вона обов’язково буде. П.С. Знайшов наші спільні останні фото. Дуже дивні, та вже як є. Спи спокійно, Ярослав. Люблю і дякую".

Також у своєму Instagram публічно попрощався з полеглим захисником його приятель політик Дмитро Чорний. Він опублікував відео з особистого архіву та написав зворушливий пост: «Це відео ніколи ніде не публікувалося. У той день у нашого товариша був день народження і @yarchikgarkavchik просто взяв мікрофон та почав імпровізувати тост. Вийшло на п’ять хвилин. І кожного разу, коли передивляюся його, одразу згадую, як тоді було весело та безтурботно. Сьогодні прийшла звістка, що @yarchikgarkavchik загинув на війні. Тому хочеться, щоб це відео залишилось тут. Світла пам‘ять, воїну! Запам‘ятаю його саме таким!».


Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...