"Жодне голе тіло чоловіка не настільки прекрасне, як жіноче": Нова "Міс Україна Всесвіт-2021" зробила відверте зізнання

27-річна модель, переможниця конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт-2021" Анна Неплях заявила, що жіноча стать надихає її. За її словами, тіло жінки чудове, але їй подобаються чоловіки. Про те, як Неплях ставиться до дівчат, вона розповіла в інтерв'ю Ганні Оліцькій у програмі "Без комплексів", передають Патріоти України.

"Я уявляю свої стосунки тільки з чоловіком, а дівчата мене по-справжньому надихають і вони прекрасні", – сказала модель.

Анна вважає, що у багатьох дівчаток були якісь зв'язки з жіночою статтю. "Я думаю, у всіх нас були якісь стосунки з жінками, там усі 80% дівчаток цілувалися з дівчатками. Але я скажу відразу, мені подобаються чоловіки. Однак жодне голе тіло чоловіка не настільки прекрасне, як жіноче", – сказала Неплях.

На запитання журналістки про стосунки Анни з дівчиною, які склалися у моделі після сексуального досвіду втрьох, Неплях заявила, що зараз в її житті такого немає.

"Немає нічого подібного вже роки чотири, навіть можливої думки про щось таке. Не судіть мене за минулим, я в ньому більше не живу", – прокоментувала переможниця конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт-2021".

Вона додала, що виступає "за" те, щоб була сексуальна освіта. Анна вважає, що "вкрай важливо реалізовувати свої фантазії, якщо хочеться і до душі, цього не треба соромитися".

Маленька донечка чекає на нього вдома: Марія Бурмака показала свого старшого брата, який воює в ЗСУ (фото)

четвер, 26 травень 2022, 15:38

Народна артистка України Марія Бурмака показала свого старшого брата Святослава Бурмаку. На сторінці в Instagram співачка розмістила знімок брата і повідомила, що сьогодні, 26 травня, у чоловіка день народження. Наразі Святослав перебуває в ЗСУ і захищ...

Віктор Павлік гастролює у Німеччині: Катерина Репяхова розповіла, як йому вдалося виїхати з країни під час війни

четвер, 26 травень 2022, 14:12

Дружина українського співака Віктора Павлика Катерина Репяхова вирушила з Ізраїлю додому до Києва. Дорогою в Україну вони із чоловіком зустрілися в Німеччині. У прискіпливих фоловерів пари виникло питання, як Павлик опинився за кордоном, адже виїзд чол...