
Колишній нападник київського "Динамо" Олег Саленко поділився своєю думкою про війну, яку розв'язала Росія на території України, передають Патріоти України.
Легендарний нападник вважає, що головна проблема РФ в тому, що Путін занадто довго перебуває при владі і вже "втратив голову". Таку ж думку Саленко висловив і про Лукашенка.
"Життя не перестає дивувати. Ось в 1990-х, ще в Петербурзі, я чув ро охоронця мера Собчака. І ось цей колишній охоронець 22 роки очолює країну з ядерною зброєю.
22 роки. Зрозуміло, він давно втратив голову. Як і Лукашенко, правлячий Білоруссю 28 років. Правильно зробили американці ще кілька сотень років тому: два терміни, вісім років відсидів - і пока. Випробування владою ніхто не проходить", - сказав Саленко в інтерв'ю виданню FanDay.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...