"Жив у бульбашці": Колега Влада Ями пояснив, чому той втік під час війни до США

Хореограф Влад Яма перед великою війною працював ведучим програми "Твій день" ("1+1" Україна") разом з колегою Єгором Гордєєвим, який був керівником цього проєкту, передають Патріоти України.

В інтерв’ю OBOZ.UА Єгор Гордєєв пояснив, чому, на його погляд, у українців так багато питань до Ями, який на початку повномасштабного вторгнення виїхав з родиною у США і живе за кордоном досі. А також пояснив, чому його ексколега "не до кінця зіставляє якісь моменти та прогнозує реакції аудиторії".

Телеведучий Гордєєв впевнений, що його ставлення до життя Ями "має менше всього цікавити": "Важливо, як до цього ставиться сам Влад. Це його життя, він зробив свій вибір. А реакція суспільства теж зрозуміла. Я думаю, що Влад не до кінця зіставляє якісь моменти, прогнозує реакції аудиторії. Можливо, тому що задовго жив у якісь своїй бульбашці. І в програмі "Твій день", до речі, йому з цієї бульбашки довелося теж виходити. Це було важко, стало величезним травматичним випробуванням. Я думаю, що зараз це випробування продовжується, тільки вже не в прямому ефірі, а в реальному житті".

"Зараз ми з Владом не спілкуємося, – додав Гордєєв. – Я якось списувався з ним, запитував, чи необхідна якась допомога батькам у Запоріжжі – оце і все. Влад же зник із програми не з війною, а трохи раніше. А на його місце прийшов Костя Грубич".

"Користуються безробіттям": Зірка "Скаженого весілля" розповіла, наскільки впали доходи артистів під час війни

середа, 29 травень 2024, 11:22

Популярна українська акторка Віра Кобзар ("Скажене весілля", "Джованні", "Родичі", "Ми більше ніж я") в інтерв’ю OBOZ.UA розповіла, які гонорари зараз платять артистам, інформує UAINFO.org. Аристка каже, що вперше на знімальний майданчик та театральну ...

"Мені не сподобалося": Дмитро Коляденко зізнався, чому більше не спілкується з Іриною Білик

вівторок, 28 травень 2024, 17:43

Актор, хореограф та шоумен Дмитро Коляденко, який довгий час після розриву з Іриною Білик підтримував з нею дружні стосунки, вразив зізнанням. За його словами, вони припинили будь-яке спілкування з грудня минулого року. Каже, що вони посварилися через ...