Живе на соцвиплати: Тоня Матвієнко зізналася, скільки їй платять у Великій Британії

Українська співачка Тоня Матвієнко, яка після повномасштабного вторгнення разом з доньками поїхала до Великої Британії, розповіла про свій матеріальний стан зараз, передають Патріоти України.

Так, за словами знаменитості, вона живе тільки на ті соціальні виплати, які їй платять як біженці. Оскільки у них з чоловіком Арсеном Мірзояном немає ніякого бізнесу, то немає і додаткового джерела доходу. В інтерв'ю Славі Дьоміну Матвієнко розкрила суму соціальної допомоги в країні свого перебування.

"У мене виходить 620 фунтів (25 936 гривень) на місяць. Тут рівень життя трохи інший, багато коштує дорожче. Я ці гроші збираю для України. Я їх витрачаю, але у мене є маленький гривневий дохід. Я намагаюся витратити гривні, а фунти збираю додому", - розповіла Матвієнко.

Вона каже, що цих коштів вистачає для того, щоб купувати їжу, бензин. Більше придбань там немає. "Чесно, мені вистачає. Я собі одяг не купую. На їжу нам вистачає. Нам дали ще машину. Ось бензин... 70 гривень за літр бензину. Однак ми далеко нікуди не їздимо. Мені вистачає, я ще встигаю відкласти", - додала знаменитість.

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...

"Тіло забрати не вдалося": Ірина Федишин у сльозах розповіла про загиблого брата на фронті (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 14:44

Українська співачка Ірина Федишин зі сльозами на очах розповіла про свого брата Романа, який взимку загинув під Соледаром, передають Патріоти України. Артистка розповіла, що вони досі не можуть розповісти сумну звістку бабусі, адже бояться, як вона на ...