Живе на соцвиплати: Тоня Матвієнко зізналася, скільки їй платять у Великій Британії

Українська співачка Тоня Матвієнко, яка після повномасштабного вторгнення разом з доньками поїхала до Великої Британії, розповіла про свій матеріальний стан зараз, передають Патріоти України.

Так, за словами знаменитості, вона живе тільки на ті соціальні виплати, які їй платять як біженці. Оскільки у них з чоловіком Арсеном Мірзояном немає ніякого бізнесу, то немає і додаткового джерела доходу. В інтерв'ю Славі Дьоміну Матвієнко розкрила суму соціальної допомоги в країні свого перебування.

"У мене виходить 620 фунтів (25 936 гривень) на місяць. Тут рівень життя трохи інший, багато коштує дорожче. Я ці гроші збираю для України. Я їх витрачаю, але у мене є маленький гривневий дохід. Я намагаюся витратити гривні, а фунти збираю додому", - розповіла Матвієнко.

Вона каже, що цих коштів вистачає для того, щоб купувати їжу, бензин. Більше придбань там немає. "Чесно, мені вистачає. Я собі одяг не купую. На їжу нам вистачає. Нам дали ще машину. Ось бензин... 70 гривень за літр бензину. Однак ми далеко нікуди не їздимо. Мені вистачає, я ще встигаю відкласти", - додала знаменитість.

Дочка Ольги Сумської похвалилася, що продовжує працювати в Росії

середа, 27 вересень 2023, 20:15

"Мене дійсно завжди захоплювали жінки, які вміють і поєднувати кар'єру, і бути турботливою мамою та прекрасною дружиною. Я люблю діяльних людей, які не сидять на місці, розвиваються, вигадують, творять, ростуть і йдуть уперед. Час змушує нас жити тут і...

"Тривалий процес реабілітації":Алієв розповів, в якому зараз стані перебуває госпіталізований Мілевський

середа, 27 вересень 2023, 16:55

Стан колишнього нападника київського "Динамо" Артем Мілевського, який перебуває в одній із столичних клінік, де лікується від алкогольної залежності, починає покращуватись. При цьому на ексгравця збірної України чекає дуже тривалий процес реабілітації....