Живе в одному будинку зі Златою Огнєвіч: Дмитро Шевченко з "Холостячки" розповів про нову дівчину (фото, відео)

Після відмови Злати Огнєвіч на шоу "Холостячка-2" Дмитро Шевченко недовго залишався сам: фіналіст романтичного реаліті більше не заперечує, що його новим коханням стала співачка та учасниця першого сезону "Холостяка" Катерина Шеффер. У YouTube-проекті "Невинна" Шевченко розповів про стосунки з дівчиною та її реакцію на відверті сцени з Огнєвіч, передають Патріоти України.

Дмитро побачив Катерину у Facebook, після чого вирішив їй написати та запросити на зустріч. Перші побачення виявилися вдалими, тому Шевченко покликав дівчину на тренування з боксу. "При першій зустрічі було відчуття, що я давно її знаю. Не було напруження і думки про те, що сказати, що зробити, чи правильно я поводжуся. Була легкість у спілкуванні, і це мені сподобалося", - розповів він.

За умовами проекту "Холостячка" Дмитро не міг з'являтися з новою пасією у громадських місцях. Через це парі доводилося ховатися у закритих залах ресторанів та проводити час удома. Шевченко зізнався, що 3 останні випуски "Холостячки-2" він дивився разом з Катериною, і це стало випробуванням для їхніх стосунків. В останніх епізодах шоу між Златою та Дімою було багато пікантних моментів, які не сподобалися Шеффер.

"Я думаю, їй можна пам'ятник уже ставити. Вона погано реагувала. Я з півпогляду розумів, намагався або переключити, або відволікти. Але наступного дня прилітали. Каже: "Ага, це ми вчора пропустили", - згадує Шевченко.

До речі, Шеффер живе в тому ж будинку, що й Злата Огнєвіч. Катерина самостійно виховує сина, і Дмитро вже знайшов із хлопчиком спільну мову. "Зустріч із дитиною відбулася несподівано. Я стояв на вулиці і чекав на свою дівчину, і тут вона мене покликала. Я підходжу, а вона стоїть з дитиною, - розповів учасник "Холостячки". - Якщо з сином познайомила, для мене це вже вважається серйозними намірами. Думаю, що дівчина не знайомитиме дитину аби з ким. Для мене дитина - не перешкода. Це маленький друг, з яким я вибудовую відносини".

Також Дмитро зізнався, що давно хоче власних дітей, і для нього вже не має значення, хлопчик це буде, чи дівчинка.

Вирішив поєднати корисне із приємним: Ексчоловік Ані Лорак показав, куди повіз нову дружину в медовий місяць

неділя, 11 червень 2023, 0:14

Бізнесмен розмістив декілька кадрів, на яких спочатку позує з дружиною біля гори Чудните Скали у Болгарії, а далі – як на машині в'їжджає до Туреччини. Певно, Налчаджиоглу вирішив сумістити корисне з приємним – побачитися з родичами, а також разом з Лі...

"Тобі що бл*ть для заголовка потрібно?": Євген Кошовий зізнався, на які гроші зараз живе та яка сума йому потрібна на місяць

субота, 10 червень 2023, 23:44

Художній керівник і актор студії Квартал 95 Євген Кошовий в інтерв'ю Славі Дьоміну також розповів, як заробляє зараз, передають Патріоти України. «Ми заробляємо на тому, на чому заробили ці роки. Скажімо так. Ми з тих запасів беремо. Досі. Ми продукт н...