
Після смерті королеви Єлизавети II Пітер Морган, сценарист драми Netflix "Корона", яка отримала премію "Еммі", сказав, що серіал є та завжди буде любовним листом до неї, повідомляє Deadline. Також він повідомив, що зйомки 6 сезону "Корони" на деякий час припиняться з поваги до родини, передають Патріоти України.
«Це любовний лист до неї (королеви. — Ред.), і мені поки немає чого додати, тільки мовчання та повага. Я очікую, що ми зупинимо зйомки, — зазначає 59-річний драматург. — Це була б проста данина і знак поваги до королеви. Вона — глобальна фігура, і це те, що ми повинні робити».
На даний час випущено чотири сезони скандальної картини, яка освітлює події з моменту правління дядька Єлизавети, Едуарда Восьмого, який зрікся королівського престолу заради кохання. В останньому сезоні серіалу уже з'явилася принцеса Діана. Її загибель у ДТП мають показати у 5-му сезоні, зйомки якого саме відбувалися. У «Короні» було три актриси, які зіграли королеву: Клер Фой, Олівія Колман та Імельда Стонтон. Наостанок режисер Морган додав, що не буде робити заяв чи подальших коментарів щодо смерті Єлизавети II.
Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...