Зірку "Сватів" запідозрили у романі зі знаменитим актором (фото)

Артистка Тетяна Кравченко завоювала прихильність публіки своєю зірковою роллю у гучному телесеріалі «Свати». Після завершення цього проекту Тетяна Едуардівна взяла участь у антрепризній виставі. Там її партнером став відомий актор Станіслав Садальський. На думку уважних шанувальників, двох зірок пов’язують не лише робочі відносини, зазначають Патріоти України.

Цікаво, що й сама Кравченко, зважаючи на все, прагне поділитися приємними змінами в особистому житті з публікою. Артистка постійно розміщує на своїй сторінці у соціальній мережі кадри зі Станіславом Юрійовичем. Велика кількість фотографій у невимушеній обстановці свідчить про те, що знаменитості часто проводять вільний час разом. При цьому Тетяна Едуардівна не приховує свого захоплення талантами зірки легендарної радянської кінострічки «Місце зустрічі змінити не можна».

Вона часто ділиться з підписниками захопленням з приводу акторських обдарувань її партнера з антрепризи. Варто зазначити, що на тлі можливого роману Станіслав Садальський різко змінився. Він скинув кілька зайвих кілограмів, поголився налисо і став виглядати значно молодшим. Відомо, що коханню всі віки покірні, тому нікого не здивує, якщо 70-річний артист справді розпочав стосунки з 67-річною партнеркою по спектаклю. Поки шанувальники із завмиранням серця чекають на офіційне зізнання нової пари.

Керівник "Дизель Студіо" після скандалу з невиплатою зарплатні публічно обізвав Мішину "бл*дункою"

понеділок, 4 липень 2022, 17:23

Керівник гумористичного проєкту "Дизель Судіо" Олексій Бланар публічно обізвав акторку Ксенію Мішину. До слова, Олексію не сподобалося те, що артистка заступилася за співробітників, які поскаржилися на те, що керівники проєкту не виплатили їм заробітну...

Було кілька спроб: Румунський футболіст вчинив самогубство, вистрибнувши з вікна

понеділок, 4 липень 2022, 13:59

Футболіст закінчив свою кар'єру у 2019 році. Роланд мав проблеми зі здоров'ям. 2 липня близько 15:38 до поліції надійшло повідомлення про стрибок з вікна. Правоохоронці разом з двома медичними бригадами вирушили на місце події. Лікарі проводили реаніма...