Зірку "Сватів" запідозрили у романі зі знаменитим актором (фото)

Артистка Тетяна Кравченко завоювала прихильність публіки своєю зірковою роллю у гучному телесеріалі «Свати». Після завершення цього проекту Тетяна Едуардівна взяла участь у антрепризній виставі. Там її партнером став відомий актор Станіслав Садальський. На думку уважних шанувальників, двох зірок пов’язують не лише робочі відносини, зазначають Патріоти України.

Цікаво, що й сама Кравченко, зважаючи на все, прагне поділитися приємними змінами в особистому житті з публікою. Артистка постійно розміщує на своїй сторінці у соціальній мережі кадри зі Станіславом Юрійовичем. Велика кількість фотографій у невимушеній обстановці свідчить про те, що знаменитості часто проводять вільний час разом. При цьому Тетяна Едуардівна не приховує свого захоплення талантами зірки легендарної радянської кінострічки «Місце зустрічі змінити не можна».

Вона часто ділиться з підписниками захопленням з приводу акторських обдарувань її партнера з антрепризи. Варто зазначити, що на тлі можливого роману Станіслав Садальський різко змінився. Він скинув кілька зайвих кілограмів, поголився налисо і став виглядати значно молодшим. Відомо, що коханню всі віки покірні, тому нікого не здивує, якщо 70-річний артист справді розпочав стосунки з 67-річною партнеркою по спектаклю. Поки шанувальники із завмиранням серця чекають на офіційне зізнання нової пари.

Зірку турецьких серіалів знайшли мертвою у парку після святкування 44-річчя

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:59

Не стало зірки турецьких серіалів Седи Феттахоглу. 27 вересня близько 8 ранку її тіло виявили у парку в Стамбулі в районі Бейоглу, інформують Патріоти України. Зазначимо, що напередодні, 26 вересня, акторка відсвяткувала 44-й день народження. За попере...

Дмитро Ступка похизувався палкими поцілунками та обіймами з коханою посеред Нью-Йорка (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:00

Український актор Дмитро Ступка поділився романтичним контентом зі своєю новою обраницею, співачкою Юлією Калабішкою. Зокрема, артист разом з коханою поїхав у подорож до Нью-Йорка. Звідти в Instagram-stories Дмитро ділиться різноманітними фото та відео...