Зірку "Сватів" запідозрили у романі зі знаменитим актором (фото)

Артистка Тетяна Кравченко завоювала прихильність публіки своєю зірковою роллю у гучному телесеріалі «Свати». Після завершення цього проекту Тетяна Едуардівна взяла участь у антрепризній виставі. Там її партнером став відомий актор Станіслав Садальський. На думку уважних шанувальників, двох зірок пов’язують не лише робочі відносини, зазначають Патріоти України.

Цікаво, що й сама Кравченко, зважаючи на все, прагне поділитися приємними змінами в особистому житті з публікою. Артистка постійно розміщує на своїй сторінці у соціальній мережі кадри зі Станіславом Юрійовичем. Велика кількість фотографій у невимушеній обстановці свідчить про те, що знаменитості часто проводять вільний час разом. При цьому Тетяна Едуардівна не приховує свого захоплення талантами зірки легендарної радянської кінострічки «Місце зустрічі змінити не можна».

Вона часто ділиться з підписниками захопленням з приводу акторських обдарувань її партнера з антрепризи. Варто зазначити, що на тлі можливого роману Станіслав Садальський різко змінився. Він скинув кілька зайвих кілограмів, поголився налисо і став виглядати значно молодшим. Відомо, що коханню всі віки покірні, тому нікого не здивує, якщо 70-річний артист справді розпочав стосунки з 67-річною партнеркою по спектаклю. Поки шанувальники із завмиранням серця чекають на офіційне зізнання нової пари.

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...

"Тіло забрати не вдалося": Ірина Федишин у сльозах розповіла про загиблого брата на фронті (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 14:44

Українська співачка Ірина Федишин зі сльозами на очах розповіла про свого брата Романа, який взимку загинув під Соледаром, передають Патріоти України. Артистка розповіла, що вони досі не можуть розповісти сумну звістку бабусі, адже бояться, як вона на ...