Знайдіть їй хорошого психотерапевта: Катерина Репяхова "злила" листування Павліка з колишньою дружиною

Скандал між Віктором Павліком, його екс-дружиною Ларисою Созаєвою і нинішньою дружиною артиста Катериною Репяховою набирає обертів, передають Патріоти України.

Каменем спотикання стала 4-кімнатна квартира, в якій зараз проживає колишня співака і мати його покійного сина Паввла (молодий чоловік помер від онкології в 2020 році). За словами жінки, музикант хоче виселити її і не має наміру більше допомагати з оплатою кредитного житла. До вирішення питання підключилася Катерина, яка прокоментувала квартирний скандал у соцмережі і поділилася своєю думка з приводу того, що відбувається.

Четверта дружина артиста записала кілька звернень в Instagram Stories і злила листування чоловіка і його екс-дружини щодо питання з нерухомістю.

Катерина Репяхова заявила, що вважає за потрібне поставити крапку в скандалі і припинити з'ясування відносин в мережі. "Найголовніше - це вчасно зупиниться, тому що все це переходить в якусь лайку, все це дуже низько", - висловилася дружина артиста.

Катерина надала скрін особистого листування Віктора і його екс-дружини, де вони нібито вирішують квартирне питання мирним шляхом. "Самі робіть висновок. І всі, хто підтримує Лору, просто знайдіть їй хорошого психотерапевта. Це буде для неї найкраща допомога", - підсумувала Репяхова.

У свою чергу, екс-дружина Павліка розповіла в Facebook, що познайомилася з приємним і інтелігентним чоловіком, який відреагував на скандальну ситуацію з квартирним питанням і запропонував Ларисі переїхати до нього, якщо їй дійсно доведеться покинути свою жилплощу. Таке рішення вона назвала абсолютно чоловічим вчинком.

"Півроку тому в моїй квартирі продзвенів дзвінок. Я відкрила двері і на порозі з'явилася людина в медичній масці з пакетом в руках. Передав мені його і пішов. Там були суші! Ми стали спілкуватися, ходити на виставки, в театр і кіно, пити чай на кухні", - розповіла дивовижну історію знайомства жінка. Вона підкреслила, що інтиму між ними немає, Лариса дуже поважає нового знайомого, який встиг стати для неї дорогою людиною.

"З днем народження, Ма": Андрій Бєдняков зворушив зверненням до покійної мами, яка померла в окупованому Маріуполі (фото)

понеділок, 28 листопад 2022, 15:59

Ведучий та шоумен Андрій Бєдняков звернувся до своєї покійної мами, яка померла в окупованому Маріуполі, передають Патріоти України. "З днем народження, Ма. Цінуйте батьків, дуже вас прошу", - написав Андрій та додав слово "завжди" із червоним сердечко...

Пластика таки творить дива: Який вигляд мала б зараз Ротару без пластичних операцій - результат вразить (фото)

понеділок, 28 листопад 2022, 14:25

75-річна українська співачка Софія Ротару в свої роки виглядає просто приголомшливо. Зіркові пластичні хірурги неодноразово говорили про те, що без допомоги фахівців не обійшлося, передають Патріоти України. З віком Ротару стала більш яскравою як на сц...