
Відома українська фітнес-тренерка та телеведуча Марина Боржемська поділилася особистими роздумами про так звану кризу середнього віку та пояснила, як їй вдається не втрачати рівновагу й силу духу, передають Патріоти України
У своєму Instagram зірка відповіла на запитання підписників і зізналася, що насправді подібні періоди проживає кожна людина — і це абсолютно природно. Вона зазначила, що сприймає цей досвід не як щось негативне, а як нагоду зрозуміти себе глибше, і додала, що таким чином позбулася страху осуду та почала жити для себе.
«Насправді все життя ми переживаємо різні кризи — віку, досвіду, тіла, серця, сенсів. Ми вперше живемо це життя. Правильної відповіді немає. Бо для кожного вона своя. Я навчилася сприймати себе такою, якою я є, бо я подорослішала. Я припинила зважати на те, що говорять поза моєю спиною. Бо якщо говорять — отже, я жива, помітна, отже, я щось рухаю. А отже, я все роблю правильно. Для себе», — наголосила Марина.
Зіркова тренерка зізналася, що власний ресурс черпає у найпростіших речах. Зокрема, до таких віднесла своє коло близьких людей, кохання, спорт, розваги поза роботою і навіть просто мовчання. Зрештою Боржемська закликала фанів віднайти свої джерела сили та разом з ними долати ознаки криз.
«Я для себе знайшла ресурс в оновленні й наповненні: у людях своїх, рідних, у спорті (будь-якому), у часі на себе, навчанні, роботі, спонтанних концертах, театрах, каві, прогулянках, у мовчанні й глибоких розмовах, у воді, поцілунках, обіймах, у тому, що не можна передати словами, але можна прожити й відчути. Моя порада. Знаходьте сенс у всьому — навіть у паузах, у тиші, у байдикуванні. І найважливіше — знайдіть за що себе любити, поважати та приймати в кожному періоді життя. Бо ви у себе — одні», — підкреслила фітнес-тренерка.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...