Зробив дитину - приймай: Горбунов розповів про партнерські пологи і про їх єдиний недолік (фото, відео)

Популярний телеведучий і новоспечений батько Юрій Горбунов розповів, де він бере сили у свої 51 рік на виховання дітей, передають Патріоти України. Відповідь на це та інші питання зірка 1+1 дав у ефірі інофейнмент-шоу "Твій день".

"Я це роблю в кайф. Сьогодні вночі ми прокидалися разів 6, звісно, втомлені, але дуже щасливі. Я не дивлюся на свій вік, за внутрішніми відчуттями мені 21, лише знань зараз більше. У дорослому батьківстві більше свідомості та внутрішньої дисципліни", - розповів Горбунов, який з Катериною Осадчою окрім маленького Данила виховує 4-річного сина Івана.

До речі, Юрій і Катя довго вагалася щодо того, як назвати синочка, який три тижні тому народився на світ. Обирала зіркова пара між 5 іменами.

Розповів Горбунов і про партнерські пологи, які зараз такі популярні серед українців.

"Я вважаю, що кожен чоловік повинен бути присутнім на пологах. Зумів зробити дитину - вмій і прийняти", - говорить ведучий.

Але до цього процесу треба бути готовим.

"Я ходив на лекції, читав книжки. Коли ти все знаєш і готовий, то це уривки загального щастя, яке до тебе приходить з народженням дитини", - каже він.

"Єдиний недолік партнерських пологів - після них ти жінці все прощаєш, коли згадуєш, через що вона пройшла", - додав Юрій.

"Лікарі відчайдушно борються за життя": Відома українська актриса потрапила до реанімації у тяжкому стані

понеділок, 11 грудень 2023, 11:01

Стан здоров`я відомої української актриси, зірки серіалів "Ніщо не трапляється двічі" та "Жіночий лікар" Катерини Тишкевич, яка страждає від моторошного головного болю близько восьми років, погіршився. Про це повідомив її чоловік - актор Валентин Томус...

"Я пройшов медичну комісію і стою на обліку": Відомий український співак заявив, що готовий йти на фронт

понеділок, 11 грудень 2023, 5:58

В інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" музикант розповів, що на початку вторгнення переїхав до Мукачева і вступив до територіальної оборони. . "Я пройшов медкомісію. Я почав процес оформлення документів, побув близько тижня в територіальній...