Зробив дитину - приймай: Горбунов розповів про партнерські пологи і про їх єдиний недолік (фото, відео)

Популярний телеведучий і новоспечений батько Юрій Горбунов розповів, де він бере сили у свої 51 рік на виховання дітей, передають Патріоти України. Відповідь на це та інші питання зірка 1+1 дав у ефірі інофейнмент-шоу "Твій день".

"Я це роблю в кайф. Сьогодні вночі ми прокидалися разів 6, звісно, втомлені, але дуже щасливі. Я не дивлюся на свій вік, за внутрішніми відчуттями мені 21, лише знань зараз більше. У дорослому батьківстві більше свідомості та внутрішньої дисципліни", - розповів Горбунов, який з Катериною Осадчою окрім маленького Данила виховує 4-річного сина Івана.

До речі, Юрій і Катя довго вагалася щодо того, як назвати синочка, який три тижні тому народився на світ. Обирала зіркова пара між 5 іменами.

Розповів Горбунов і про партнерські пологи, які зараз такі популярні серед українців.

"Я вважаю, що кожен чоловік повинен бути присутнім на пологах. Зумів зробити дитину - вмій і прийняти", - говорить ведучий.

Але до цього процесу треба бути готовим.

"Я ходив на лекції, читав книжки. Коли ти все знаєш і готовий, то це уривки загального щастя, яке до тебе приходить з народженням дитини", - каже він.

"Єдиний недолік партнерських пологів - після них ти жінці все прощаєш, коли згадуєш, через що вона пройшла", - додав Юрій.

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...

"Це нелюдяно": Сергій Лозниця знову став на захист "хороших росіян"

середа, 25 травень 2022, 16:56

Український режисер, виступив у вівторок на кінофестивалі в Каннах, він заявив, що скасовувати всіх росіян, незважаючи на широкомасштабне вторгнення в його країну, "нелюдяно", передають Патріоти України. Як повідомляє AFP, режисер також висловився щодо...