
DZIDZIO після 20 років стосунків розлучається з дружиною-співачкою. Виконавиця SLAVIA (Слава Хома) вперше відверто розповіла, чому вони з чоловіком вирішили припинити сімейні стосунки, передають Патріоти України.
Співачка зазначила, що вона досить тривалий час з розумінням ставилася до кар'єри чоловіка, але потім просто втратила себе.
"Так, це правда, ми розлучаємося ... За всі роки існування групи DZIDZIO я звикла, що мене не повинно бути. Весь цей час я ставилася з розумінням до кар'єри чоловіка, але, коли відчула, що втрачаю себе, знайшла сили почати сольну кар'єру, і зважилася заявити про те, що я не тінь, я - особистість!"- сказала Слава Хома.
"Мої сімейні цінності можна описати одним коротким словом "ми". Я з тих, хто намагається зберегти до останнього. Я зробила все, що могла, моя совість чиста. Я спокійна. Треба дати прожити собі все, що приготувала доля ... Відчути, прийняти ... а потім подивитися на ситуацію зверху, і зрозуміти, скільки там сили ...",- додала Слава.

Співачка зазначила, що ніхто з них не був затятим ініціатором розлучення, вони прийшли до цього разом. "До розлучення ми прийшли плавно, і усвідомлено ... Хоча, ми вже більше не пара, залишаємося близькими людьми. Людина без досвіду не цікава. Спасибі Михайлу за досвід життя, за творче натхнення. Я написала нові пісні, тому, чекайте ...",- повідала артистка. Відзначимо, що відносини пари почалися ще в їх студентські роки.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...