Звичайний хлопець не влаштував: Київська блогерка заявила, що їй подобається Путін (скріншот)

Київська блогерка Анна Краснова потрапила в скандал — вона заявила, що їй подобається президент Росії Володимир Путін. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Instagram-акаунт блогерки.

Відомо, що про симпатію до Володимира Путіна дівчина написала чоловікові, який бажав познайомитись з нею в соцмережі. Переписку вона сама виклала на своїй сторінці. Чоловік написав, чи можна з нею познайомитись, на що блогерка відповіла відмовою та написала, що він їй не подобається. На зустрічне питання про те, хто їй подобається, блогерка написала — Путін.


Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...