А ви це знали? Чому ковбасу потрібно різати під кутом

Можна почути думку, що немає жодної різниці, яким чином нарізати ковбасу. Вона від цього не стане смачнішою чи кращою. Проте в кулінарних традиціях ковбасні вироби нарізають під кутом. І цьому є пояснення, передають Патріоти України.

Подробиці

Почнімо з основного. Нарізана під кутом ковбаса виглядає значно естетичніше. А ще більшої площі шматочки ковбаси викликають більше апетиту.

Через великий розмір відрізаного шматка вона краще контактує з рецепторами в роті. А від цього будь-яка ковбаса стане тільки смачнішою.

Нарізати ковбасу під кутом значно легше. Це пов’язано з розташуванням її волокон. А вони більш жорсткі бувають, ніж здається. Нарізати ковбасу звичайним способом складніше. Просто спробуйте для порівняння.

Недосипання змушує тягнутися до солодкого? Вчені пояснили несподіваний зв’язок

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:42

Багато людей намагаються скоротити споживання цукру, але не завжди замислюються над факторами, які можуть впливати на харчові звички. Одним із них є якість і тривалість сну, що безпосередньо пов'язані з вибором продуктів протягом дня, передають Патріот...

Це здивує! Медики розповіли про користь яблучної шкірки

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:15

Речовина під назвою малол, яка є кислотою зі шкірки яблук, є перспективним засобом для боротьби з розсіяним склерозом. Вчені зі США та Китаю провели низку тестів на гризунах, передають Патріоти України. "Якщо впливати кислотою з яблучної шкірки на орга...