А ви це знали? Чому не можна перемішувати фарш руками - помилка при приготуванні котлет, яку допускають 90% господинь

Про таку популярну страву як котлети ми вже писали неодноразово. Ділились лайфхаками, порадами від шеф кухарів. Це надзвичайно популярна страва в нашій кухні та різноманітна за тим, які складові до неї додають, передають Патріоти України.

Подробиці

Але не завжди навіть у самої досвідченої господарки виходять смачні котлети. Трапляються випадки, що приготовані котлети сухі та несмачні. Щоб страва вдалась варто знати як правильно вимісити фарш. Ви звикли перемішувати фарш для котлет руками? Не варто цього робити. Звісно так найкраще ви вимісите фарш, але це загрожує тим, що в результаті котлети виходять гумовими.

Натомість спробуйте перемішувати інгредієнти у складі фаршу, застосувавши силіконову лопатку або звичайну ложку. Це допоможе йому залишатися легким та повітряним. Крім цього, досвідчені кулінари рекомендують не відбивати фарш, якщо він призначений для приготування котлет – так він стає більш липким і щільним. Водночас цей крок не можна ігнорувати тоді, коли йдеться про люля-кебаб.

З цим інгредієнтом смажена картопля стане шедевром - він є в кожної господині

неділя, 26 травень 2024, 17:15

Смажена картопля майже ідеальна страва. Її легко готувати та всі люблять. А зробити її ще кращою можна за допомогою одного просто інгредієнта. Про нього всі знають, але іноді забувають його додавати. Не втрачайте можливості смачно поїсти, а про секретн...

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...