А ви це знали? Якою має бути ідеальна пропорція хліба та цибулі, щоб котлети вийшли смачними

Котлети - одна з найпоширеніших м'ясних страв, до якої може підійти будь-який гарнір. Приготувати котлети не складно. Для цього важливо дотримуватися необхідних пропорцій, щоб підсумкова страва вийшла акуратною і смачною, зазначають Патріоти України.

На котлети найчастіше беруть близько 500 г фаршу. Це найоптимальніша кількість фаршу. На цю кількість фаршу досвідчені кулінари рекомендують додавати 200 г хліба, який попередньо розмочують в молоці або питній воді. За рахунок цього компоненту в складі фаршу, котлети виходять пишними і смачними.

Однак не потрібно переборщувати з хлібом, інакше котлети вийдуть прісними. Також важливо використовувати злегка підсушений хліб, а не свіжий і м'який. Також варто додати подрібнену цибулю в фарш. Завдяки ній котлети вийдуть соковитими. На 500 г фаршу додають близько 90-100г цибулі. Однак також важливо не переборщити з овочем, інакше його смак переб'є смак м'яса.

Якщо фарш для котлет вийшов занадто жирний - є інгредієнт, що врятує страву

середа, 17 серпень 2022, 11:13

Досить частою є ситуація, коли кулінар залишається незадоволений приготованим ним фаршем.Таке може статися в тому разі, якщо м'ясна основа виявилася занадто жирною, передають Патріоти України. Іноді жирність — це те, що якраз і потрібно від фаршу. Таке...

Тісто ніколи не буде пишним і повітряним, якщо допускати одну прикру помилку

середа, 17 серпень 2022, 10:12

Пісочне печиво повинне кришитися, медове - бути м’яким, як мед, а пироги, здоба і хліб - максимально пухкими. Всього цього домагаються за допомогою спеціальних інгредієнтів, передають Патріоти України.