Городникам на замітку: Перестаньте вносити золу при посадці картоплі - прості та суперефективні прийоми вирощування коренеплоду (відео)

Серед дачників і тих людей, хто розуміє необхідність вирощування картоплі на дачі або присадибній ділянці, існує думка, що врожай буде значно вищим, якщо в лунку при посадці кидати золу. Тим часом таку ідею навряд чи можна вважати вдалою, вважає білоруський фермер та агроблогер Іван, передають Патріоти України.

«Зола має лужну реакцію, при цьому таке захворювання, як парша, буде дуже добре розвиватися на землях, які удобрені золою. А також якщо зовсім нещодавно проводилися заходи щодо розкислення ґрунту», — вважає він.

Якщо ж зола нещодавно вносилася під перекопування, або проводилися заходи щодо розкислення ґрунту вапняними добривами — у цьому випадку при посадці картоплі необхідно покласти аміачну селітру. Крім того, при посадці картоплі обов'язково потрібно додавати тютюновий пил — він відлякає колорадського жука та інших шкідників. Про інші ноу-хау Івана дивіться у записаному ним відео.

Всього 5 хвилин, 3 інгредієнти, скляна банка - і домашнє морозиво буде готово

четвер, 11 серпень 2022, 9:00

Навіть якщо немає морожениці, в домашніх умовах можна приготувати смачне освіжаюче морозиво всього з трьох інгредієнтів. Найдивовижніше, що для приготування домашнього морозива потрібна проста скляна банка, передають Патріоти України. Для трьох порцій ...

А ви це знали? Навіщо досвідчені господині додають цукор до фаршу

середа, 10 серпень 2022, 8:13

При підготовці фаршу для різних страв багато господинь користуються своїми добавками для соковитості, передають Патріоти України. . Одним з найпопулярніших з них є макиш батона, але його можна замінити манною крупою, тертим кабачком, морквою або навіт...