Господиням на замітку! Які страви не можна готувати на Новий Рік-2022, щоб не розлютити тигра

Чорний водяний тигр, який вступає у свої права у 2022 році - вибагливий і не терпить, щоб на святковому столі знаходилися продукти та страви, які йому не підходять, передають Патріоти України.

Цього року, накриваючи стіл, потрібно пам'ятати, що він повинен бути особливо шикарний. Річ у тім, що тигр — тварина особлива і вимагає до себе належної поваги. Що не можна ставити на святковий стіл у 2022 році?

Головне, чого спочатку не повинно бути на святі — синтетичних матеріалів, одноразового, пластикового посуду та іншої «дешевки». Девіз страв — багатошаровість, яка буде порівнянна зі смужками тигра.

Прибрати зі столу варто дичину. Чому, запитаєте ви, адже тигр-хижак? Річ у тім, що він не любить ділити здобич з ким-небудь ще. Щоб не провокувати звіра, краще уникати подібних частувань. Табу для зустрічі тигра і Корейська кухня, адже місцеві вживають м'ясо тигра як делікатес.

Обмежити варто і кількість рибних частувань. Тигр поганий рибалка, а тому не оцінить велику кількість таких страв на столі. Готувати морепродукти не заборонено категорично, проте варто зробити акцент на іншій їжі.

Картопля та овочі краще на столі, ніж каші та злаки. Не скупіться на спеції, адже тигр любить яскраві запахи. Водночас сири та різкі соуси на столі не бажані.

Не переборщіть з вишукуваннями, м'ясо краще запікати або навіть готувати на відкритому вогні. Все повинно мати свій природний аромат і смак. Не варто заставляти стіл алкоголем. Шипучки, колу та інші газовані води краще замінити натуральним соком.

Сирна паска "трикутник" без випічки, яка зачарує своїм смаком: Як приготувати ідеальне частування на свято

четвер, 30 березень 2023, 8:05

Красива біла паска у формі трикутника – мрія кожної господині на свято. Пропонуємо вам спробувати приготувати гарне та смачне частування до великоднього столу, передають Патріоти України. Якщо ви хочете зробити паску у формі трикутника з написом "ХВ", ...

Якщо зробите так - котлети будуть несмачними: Головні помилки, яких припускаються господині

середа, 29 березень 2023, 6:13

Котлети - неймовірно популярна страва. Їх можна подавати до гарніру, а можна посмажити у тісті, передають Патріоти України. Страва здається простою у приготуванні, проте іноді навіть у досвідченої господині замість м’яких і соковитих котлет виходять не...