Як приготувати куряче філе, аби воно не було сухим: ТОП-3 секрети для соковитого м'яса

Рецептів з приготування курячого філе - безліч, і кожна господиня точно має кілька своїх улюблених. Але важливо знати деякі хитрощі, щоб грудинка справді вийшла соковитою, зазначають Патріоти України.

Мабуть, кожен погодиться, що куряче філе ніколи не набридне. А усе через таке різноманіття способів приготування. Проте попри простоту більшості рецептів, м'ясо іноді виходить сухим і ніби пересушеним. Як цього уникнути.

Основні моменти приготування курячого філе

#1

Смажити філе слід на слабкому або середньому вогні. Це потрібно для того, що м'ясо могло до кінця приготуватися в середині.

#2

Не перевертайте і не чіпайте курятину, як тільки почали її смажити. Принаймні перші 5 хвилин. Якщо філе важко перевернути, то це свідчить про те, що воно ще не готове. В ідеалі рекомендують перевертати його тільки один раз за весь час приготування.

#3

Не смажте курятину на вершковому маслі – вона може підгоріти. Для апетитного кольору та аромату потрібно додати масло аж в самому кінці.

Два інгредієнти, які не можна додавати у котлети - будуть дуже жорсткими

понеділок, 26 вересень 2022, 7:52

Котлети - це звична та улюблена для багатьох страва, з приготуванням якої хоч раз у житті стикалась кожна господиня. Для того, щоб вони були смачними, багато хто додає у фарш зайві інгредієнти, з якими виходить все з точністю навпаки - котлети стають ж...

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.