"Хочеться висловити респект Лялі": З'явилися цікаві подробиці про розлучення Вакарчука

Святослав Вакарчук розлучився зі своєю дружиною Лялею Фонарьовою, після 20 років спільного життя. Український поет і продюсер Євген Рибчинський натякнув, що артист зав'язав стосунки з Лялею через розвиток своєї музичної кар'єри. Про це Рибчинський написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє "Главком", передають Патріоти України.

Він розповів, що знає Святослава і Лялю з середини 90-х. Вакарчук в той час як раз починав свою кар'єру разом з гуртом "Океан Ельзи", і він намагався зачепитися за будь-яку можливість, щоб потрапити в телевізор. Ляля ж була дружиною його друга стиліста Володимира Тарасюка.

"Статус Слави тоді був досить невизначений, сотні таких хлопчаків намагалися взяти штурмом "Мелораму" і "Територію А". Комусь пощастило, а комусь менше, селяві. А статус Фонарьової навпаки: дружина власника салонів VT, модного, перспективного і впливового стиліста", - написав Рибчинський.

Він також згадав, що новина про те, що Ляля пішла від Тарасюка до Вакарчука багатьох здивувала. "Тоді це був дивний вибір. А для Слави - це була чи не перша в житті перемога, за якою потім пішли і відомість, і популярність, і багатство, і впливовість і все інше", - додав він.

Рибчинський зазначив, що все колись закінчується, включаючи молодість, красу і популярність. "Хочеться висловити респект Лялі, яка доклала всіх зусиль, щоб зробити зі Слави зірку, віддала кращі роки життя, залишаючись вічно в тіні його" зірковості ", і за 20 з гаком років не вийшла заміж і не спекулювала прізвищем чоловіка як багато інших. Упевнений, вона і зараз залишається в тіні. Оскільки у Лялі є гідність. А у Вакарчука - все інше", - додав він. Цікаво, що після публікації Рибчинський все ж видалив свій пост. Вокарчук і Фонарьова разом виховують доньку Діану, яка є для музиканта падчеркою.

Перевірте себе! Психологічний тест визначить, де ви знайдете своє щастя

середа, 24 липень 2024, 17:15

Готові вирушити в захопливу мандрівку морями в пошуках свого щастя? Забудьте про повсякденні турботи і уявіть себе справжніми дослідницями щастя, передають Патріоти України. Острови часто символізують унікальні місця, де ми можемо віднайти наше справжн...

Смакота! Швидкі мариновані помідори за 30 хвилин

середа, 24 липень 2024, 15:14

Цей рецепт цінний швидкістю приготування. Вам потрібно тільки змішати інгредієнти та потім все разом з помідорами відправити в холодильник. Всього за 30 хвилин ви будете мати чудову закуску до будь-яких страв, передають Патріоти України. Вам потрібні н...