Коли правильно солити супи та бульйони - помилка, яку роблять багато господинь

Приготувати смачний суп або бульйон- простіше простого, головне дотримуватися обраного рецепта і вчасно посолити свою страву. Начебто нічого складного в цьому немає, а от і навпаки. Як виявилось, багато домогосподарок солять супи неправильно, а точніше не вчасно, передають Патріоти України.

Як повідомляє prostoway, найпоширенішою помилкою серед господарок є соління на самому початку. Багато хто так робить, щоб взагалі не забути додати сіль. Однак таким чином страва може бути пересолена, адже вода випаровуватиметься, а от концентрація солі залишиться колишньою.

Щобільше, якщо посолити бульйон на м’ясі на початку варіння, воно стане більш сухим і не таким смачним. Щоб уникнути таких проблем, сіль бажано додавати в середині варіння, або навіть наприкінці приготування.) Також варто пам’ятати, що важливо дотримуватися пропорцій. На 5 літрів бульйону достатньо двох маленьких ложок солі.

Які страви повинні стояти на столі на Новий рік 2023, щоб весь рік мати гроші - рецепти

середа, 7 грудень 2022, 22:25

Новий рік 2023 потрібно зустрічати правильно. Щоб рік Кролика став успішним і вдалим для вашої родини, варто вибирати правильне меню, передають Патріоти України. Як відзначають експерти, категорично заборонено в Новий рік ставити на стіл страви з кроли...

Якщо не застиг холодець: Один простий спосіб, як виправити страву

середа, 7 грудень 2022, 19:43

Холодець - популярна в Україні страва, яку готують на свята. Зокрема на Новий рік та Різдво. Однак нерідко не всі господині справляються із завданням приготування страви, і холодець навідріз відмовляється застигати, передають Патріоти України. Що ж роб...