Лайфхак для справжніх господинь! Як зберігати банани вдома, щоб вони не чорніли - прості правила

Банани найчастіше завозяться до супермаркетів недозрілими. Привозячи банани зеленими з теплих країн, їм створюють спеціальні умови зберігання, щоб вони швидше дозріли. Однак, коли ми приносимо додому фрукти з магазину, через кілька днів вони починають різко чорніти. Щоб уповільнити цей процес, потрібно знати, які банани краще купувати, і де їх правильно зберігати, зазначають Патріоти України.

У супермаркеті або на ринку в першу чергу звертайте увагу на рівномірно жовті плоди із зеленою плодоніжкою. Це ті банани, які вже стиглі, і їх протягом доби бажано з'їсти. Банани із зеленою шкіркою повинні ще дозріти. Однак якщо на шкірці є темні цятки, знайте, що фрукт почне чорніти, ще не пожовкнувши.

Коли ви вже принесли банани додому, пам'ятайте, що їх одразу потрібно дістати з поліетиленового пакету. Якщо зберігати банани у кульці, вони дуже швидко почнуть чорніти. Краще зберігати фрукти у відкритому вигляді або у відкритому паперовому пакеті. Хорошим варіантом стане дерев'яний ящик чи картонна коробка.Вдома тримайте банани якнайдалі від стиглих або встигаючих фруктів – яблук, груш, тощо. Також не зберігайте банани на підвіконні, якщо на нього потрапляють сонячні промені. Банани швидко стигнуть, але так само швидко чорніють. З цієї причини бажано зберігати банани подалі від батареї.

Не потрібно зберігати банани в холодильнику, як і решту фруктів. Прохолода не гарантує, що банани не почнуть чорніти. Та й смак їх зіпсується.

Господиням на замітку! Булочки, які довго не черствіють: У чому секрет ідеального тіста

четвер, 6 жовтень 2022, 15:43

Одразу після випікання будь-які булочки будуть смачними, ароматними та пухкими. Але вже на наступний день вони починають ставати твердішими і, в результаті, черствіють. Тому для того, щоб такого не сталося, варто зробити правильне тісто. Для начинки ід...

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу