Лайфхак для справжніх господинь! Як зберігати банани вдома, щоб вони не чорніли - прості правила

Банани найчастіше завозяться до супермаркетів недозрілими. Привозячи банани зеленими з теплих країн, їм створюють спеціальні умови зберігання, щоб вони швидше дозріли. Однак, коли ми приносимо додому фрукти з магазину, через кілька днів вони починають різко чорніти. Щоб уповільнити цей процес, потрібно знати, які банани краще купувати, і де їх правильно зберігати, зазначають Патріоти України.

У супермаркеті або на ринку в першу чергу звертайте увагу на рівномірно жовті плоди із зеленою плодоніжкою. Це ті банани, які вже стиглі, і їх протягом доби бажано з'їсти. Банани із зеленою шкіркою повинні ще дозріти. Однак якщо на шкірці є темні цятки, знайте, що фрукт почне чорніти, ще не пожовкнувши.

Коли ви вже принесли банани додому, пам'ятайте, що їх одразу потрібно дістати з поліетиленового пакету. Якщо зберігати банани у кульці, вони дуже швидко почнуть чорніти. Краще зберігати фрукти у відкритому вигляді або у відкритому паперовому пакеті. Хорошим варіантом стане дерев'яний ящик чи картонна коробка.Вдома тримайте банани якнайдалі від стиглих або встигаючих фруктів – яблук, груш, тощо. Також не зберігайте банани на підвіконні, якщо на нього потрапляють сонячні промені. Банани швидко стигнуть, але так само швидко чорніють. З цієї причини бажано зберігати банани подалі від батареї.

Не потрібно зберігати банани в холодильнику, як і решту фруктів. Прохолода не гарантує, що банани не почнуть чорніти. Та й смак їх зіпсується.

Сирна паска "трикутник" без випічки, яка зачарує своїм смаком: Як приготувати ідеальне частування на свято

четвер, 30 березень 2023, 8:05

Красива біла паска у формі трикутника – мрія кожної господині на свято. Пропонуємо вам спробувати приготувати гарне та смачне частування до великоднього столу, передають Патріоти України. Якщо ви хочете зробити паску у формі трикутника з написом "ХВ", ...

Якщо зробите так - котлети будуть несмачними: Головні помилки, яких припускаються господині

середа, 29 березень 2023, 6:13

Котлети - неймовірно популярна страва. Їх можна подавати до гарніру, а можна посмажити у тісті, передають Патріоти України. Страва здається простою у приготуванні, проте іноді навіть у досвідченої господині замість м’яких і соковитих котлет виходять не...