Молодик принесе Росії смерті у владі: Астролог зробила пророчий прогноз на липень

У липні 2022 року Росію чекає посилення випробувань, при цьому винні в агресії проти України понесуть жорстке покарання. Такий прогноз напередодні молодика зробила астролог Олександра Івашина, передають Патріоти України.

"У липні в країні-агресорі також можуть посилитися випробування, початися якісь перетворення, очищення інформаційного поля від націоналістичних ідей великодержавного шовінізму і лже-патріотизму" ,- зазначила вона.

"Світлі Сили вже здатні обрушити всю свою міць на захист справедливості. І полетять голови, а то і будуть "відсікатися", відбудеться відхід в інший світ багатьох винних в агресії, причому не тільки на полі бою, а й у владі (Сатурн, Уран, Прозерпіна). І багато хто понесе дуже сильне покарання за свою націоналістичну великодержавну агресивну ідеологію. І можливо, у багатьох відбудеться переосмислення, навіть на рівні не просто індивідуальної, а й колективної свідомості", – додала астролог.

Нова Оленівка: Росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", російські спецслужби готують чергову провокацію з численними жертвами. На цей день у тимчасово окупованому Маріуполі заплановане проведення так зв...

В обхід санкцій: Росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Попри введені західні санкції, росії до недавнього часу вдавалося залучати західні комплектуючі для виробництва крилатих ракет, безпілотного комплексу “Орлан-10” та інших видів зброї. За різними оцінками, з 2014 року російський ВПК зміг залучити західн...