Можуть викликати тяжку хворобу! Ці продукти не можна купувати в супермаркеті - багатьох здивує список

Багато зі звичних для нас продуктів не можна купувати в магазині. Справа в тому, що вживання деяких з них може привести до атеросклерозу. Про це повідомила нутриціолог Анна Дробишева, зазначають Патріоти України.

Що ж не можна купувати в магазинах. Перше місце займає пастеризоване молоко. "Пастеризація видозмінює молочний білок, наш організм не впізнає його і атакує як ворога. Саме через пастеризацію у 75% населення непереносимість лактози. Рафіновані й дезодоровані масла. Такі масла є найсильнішим канцерогеном. За своєю молекулярною структурою нагадують пластик. Вживання подібних продуктів призводить до атеросклерозу", - розповіла Нутриціолог.

На другому місці за шкідливістю опинилися йогурти з додаванням цукру. Це зовсім некорисний продукт. Надмірне вживання такої "кисломолочки" може привести до ожиріння і діабету. Не купуйте ніколи й каші швидкого приготування, там повністю відсутня клітковина.

Куряче м'ясо зараз - це зовсім не про здорове харчування. Також забудьте про соки в пакетах, в них маса цукру і консервантів. "Щоб куряче м'ясо було недорогим, виробники напихають курей гормонами і антибіотиками. Також куряче м'ясо - комфортне середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів, здатних виживати навіть при заморожуванні. Пакетовані соки. Ні про які натуральні фрукти в подібних соках не може бути й мови. Це суміш барвників, цукру і консервантів", - резюмувала експерт.

Смачні бутерброди нашвидкуруч: ТОП-5 простих намазок, які порадують смаком

середа, 26 січень 2022, 23:15

Що може бути смачніше паштету, намазаного на свіжий хліб з хрусткою скоринкою. Зазвичай його готують з печінки, але існує також безліч інших варіантів, які подарують справжню насолоду. Патріоти України діляться простими рецептами намазок для бутерброді...

Неймовірна смакота: Рецепт чебуреків по-казахськи (відео)

середа, 26 січень 2022, 22:15

Сьогодні ми візьмемо такий казахський рецепт і зробимо все самі. Чебуреки виходять неймовірно смачними — так що краще пекти відразу цілу гору. . У правильних чебуреках є дві головні складові: тісто і фарш. Для тіста потрібна мука, крутий окріп і росли...