Не робіть так! ТОП-6 частих помилок, які допускають при приготуванні плову

Навіть якщо ви закупилися найякіснішими продуктами, подрібнили всі інгредієнти відповідно до вказівок і готували плов за традиційним узбецьким рецептом, страва може не вийти.

Подробиці

Існує кілька причин, через які замість розсипчастого плову на тарілці виявляється рисова каша:

  • Невідповідний рис. Щоб приготувати справжній плов, кладіть у свій купівельний кошик той рис, на упаковці якого написано, що він розварюється і не злипається в процесі варіння.
  • Мало м’яса. Відповідно до класичного рецепту обсяг м’яса повинен дорівнювати кількості рису.
  • Неправильний посуд. Плов можна приготувати лише у казані. Якщо вже нічого немає, то підійде гусятниця з товстими стінками. Каструля не замінить необхідний посуд.
  • Відсутність зирвака. Зирвак – соковита, ароматна та смачна підлива для плову, яка виходить після того, як ви обсмажите м’ясо, цибулю та моркву, долиєте трохи води та тушкуйте цю суміш 5-10 хвилин.
  • Нестача спецій. Невід’ємні інгредієнти плову – зіра, шафран та барбарис. Крім цього, використовується сіль та перець.
  • Надлишок води. На кілограм рису і таку ж кількість м’яса потрібно 1-1,2 літри води.

Перевірте себе! Тест-ворожіння визначить, коли ви розбагатієте

четвер, 25 липень 2024, 18:14

Багато хто мріє розбагатіти, а ті люди які про це не мріють точно не відмовляться від суми з багатьма нулями на своєму рахунку. Однак шлях до багатства може бути різним для кожного. Це ворожіння допоможе вам дізнатися, до чого в майбутньому приведуть в...

Знижують тиск та захищають від інсульту! Названо фрукти. які варто включити в раціон

четвер, 25 липень 2024, 15:37

Якщо регулярно їсти ці ягоди та фрукти, можна назавжди забути про проблеми із серцево-судинною системою, передають Патріоти України. Одним із найважливіших факторів розвитку хвороб серця й судин є недостатнє вживання фруктів. Але потрібно знати, які са...