Отруюють ваш організм! ТОП-5 напоїв, які не можна вживати

На полицях в магазинах є багато різноманітних напоїв, які попри доступність до покупця є шкідливими. Вживаючи деякі на постійній основі, можна навіть набрати зайву вагу, зазначають Патріоти України

Крем-кава

Така кава може містити багато цукру та калорій, що у результаті може призвести до появи зайвої ваги. Замість крем-кави краще вибрати звичайну, додавши всередину знежирене молоко і цукор. До того ж в натуральній не буде ароматизаторів та інших добавок.

Вода з різними смаковими добавками

Смакові добавки означають, що всередині є багато штучних підсолоджувачів та ароматизаторів. Попри напис про вітаміни — найкращим варіантом буде звичайна вода. До того ж людський організм лише її сприймає за воду, а не соки, газировки чи каву.

Газований сік

Такі напої містять барвники, підсолоджувачі та ароматизатори. Вибираючи газований сік не можна бути впевненим, що саме знаходиться всередині. Такі напої можуть стати причиною ожирінням, враховуючи, що через цукор пити їх хочеться більше.

Лимонад

Придбаний лимонад може не містити лимонний сік. Замість нього всередині можуть виявитися і штучні речовини, як і підвищений рівень цукру.

Спортивні напої

Вони влучні, коли людина займається спортом і в неї швидко "згоряють" калорії. Але в більшості таких напоїв багато цукру та консервантів, які не позначаться позитивно на здоров'ї.

Такою далеко не в кожному ресторані посмакуєш: Рецепт багатошарової піци з ковбасою та стегенцем (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 0:29

Як порадувати рідних гарячою піцою, не замішуючи тіста і не вдаючись до послуг служби доставки? Відповідь це питання знають фудблогери каналу Шеф-кухар, зазначають Патріоти України. Пропонується не просто замінити тісто готовими коржами-тортильями, але...

Не черствіють кілька днів: Рецепт ароматних булочок-бріошів, в магазині таких не купити

понеділок, 24 січень 2022, 23:14

Інгредієнти:. Додатково:. Важливо: усі інгредієнти повинні бути холодними! Спосіб приготування:. 1. Дріжджі залити теплим молоком. Додати 1 ч. л. цукру та 2 ст. л. борошна. Перемішати та залишити на 10 хвилин. 2. Решту борошна змішати з цукром та сіллю...