Секрет досвідчених господинь: Навіщо додавати сметану до котлетного фаршу - про це знають далеко не всі

Досвідчені господині знають, як зробити фарш для котлет більш смачним і цільним. У фарш додається замочений в молоці білий хліб, через що фарш стає більш пишним і податливим, а котлети - смачніші. Крім цього, котлети стають ніжними, а в процесі смаження вони не втрачають сік. Але, якщо хочеться отримати більш насичений, яскравий смак страви, особливо якщо котлети готуються з яловичини, є секрет - можна додати в фарш сметану, передають Патріоти України.

Що ж дає котлетам цей кисломолочний продукт? Якщо додати сметану, то з такого фаршу вийдуть більш соковиті і ніжні котлети. Імовірність, що котлети після смаження будуть нагадувати гумову підошву, зводиться до нуля. Якщо ви додаєте в фарш сметану, то хліб можна не класти. Крім цього, сметана робить страву більш ситною, і це дуже до речі, якщо ви при готуванні не використовуєте свинячий фарш.

Досвідчені господині також рекомендують додати в фарш 1ч. л. цукру. Якщо дотримуватися пропорції, то солодкість буде прекрасно гармоніювати зі сметаною. Котлети стануть більш яскравими на смак, придбавши ніжний кисло-солодкий присмак. Також ми радимо покласти цей секретний інгредієнт в борщ, тоді ви зробите страву просто неймовірно смачною.

Гарячий шоколад вийде краще, ніж у мами - просто додайте один інгредієнт

п’ятниця, 1 грудень 2023, 16:08

У це складно повірити, але допоможе нам щіпка солі. Саме цей продукт пом’якшує гіркий смак напою, передають Патріоти України. Вся річ у тому, що для приготування гарячого шоколаду часто використовується темний або гіркий шоколад — саме він надає потріб...

Лікувальні та цілющі киселі - незамінне доповнення до харчування

п’ятниця, 1 грудень 2023, 10:12

Крохмаль, що входить до складу киселю, здатний поглинати і виводити з організму не тільки солі, але і інші шкідливі речовини. Це особливо корисно при ожирінні, остеохондрозі, гіпертонії, нирковій недостатності, хворобах печінки, при забитих бляшками хо...