Секрет досвідчених господинь: Навіщо додавати сметану до котлетного фаршу - про це знають далеко не всі

Досвідчені господині знають, як зробити фарш для котлет більш смачним і цільним. У фарш додається замочений в молоці білий хліб, через що фарш стає більш пишним і податливим, а котлети - смачніші. Крім цього, котлети стають ніжними, а в процесі смаження вони не втрачають сік. Але, якщо хочеться отримати більш насичений, яскравий смак страви, особливо якщо котлети готуються з яловичини, є секрет - можна додати в фарш сметану, передають Патріоти України.

Що ж дає котлетам цей кисломолочний продукт? Якщо додати сметану, то з такого фаршу вийдуть більш соковиті і ніжні котлети. Імовірність, що котлети після смаження будуть нагадувати гумову підошву, зводиться до нуля. Якщо ви додаєте в фарш сметану, то хліб можна не класти. Крім цього, сметана робить страву більш ситною, і це дуже до речі, якщо ви при готуванні не використовуєте свинячий фарш.

Досвідчені господині також рекомендують додати в фарш 1ч. л. цукру. Якщо дотримуватися пропорції, то солодкість буде прекрасно гармоніювати зі сметаною. Котлети стануть більш яскравими на смак, придбавши ніжний кисло-солодкий присмак. Також ми радимо покласти цей секретний інгредієнт в борщ, тоді ви зробите страву просто неймовірно смачною.

Смачніше в 10 разів: Вимочіть оселедець у секретному інгредієнті - та здивуйте гостей бомбічною закускою

середа, 22 березень 2023, 16:57

Мабуть, кожен з нас, коли купував оселедець, стикався з поширеною проблемою - він часто буває пересоленим. Здається, що улюблене філе вже ніщо не врятує, адже його просто неможливо їсти, передають Патріоти України. Хто б міг подумати, але вимочувати пе...

Маленька хитрість для смачних котлет: Що додати у фарш, щоб він був соковитішим

вівторок, 21 березень 2023, 16:09

Зараз стільки рецептів приготування страв, що вигадати нові дуже складно. Але ніхто нам не заважає вдосконалити старі, передають Патріоти України. Чи можливо зробити улюблені котлети ще смачнішими та соковитішими? Досвідчені господарки стверджують, що ...