Секрет, про який мало хто знає! Чарка горілки у фарші для котлет дає "фанатастичний ефект" - навіщо так роблять господині

Горілку не так часто зустрінеш в складі рецептів інших страв, оскільки цей міцний напій здається не зовсім підходящим для кулінарних експериментів, зазначають Патріоти України.

Однак при приготуванні випічки горілку час від часу використовують. Досвідчені ж господині за допомогою даного виду спиртного готують неймовірно смачні котлети.

Навіщо кулінари додають горілку в фарш

Дивовижний факт полягає в тому, що алкогольний напій здатний буквально перетворити м'ясо, зробивши його більш ароматним і смачним. Горілка підсилює кращі смакові якості страви, завдяки чому котлети не зможуть довго пролежати на столі.

Ця хитрість допоможе будь-яке м'ясо перетворити в кращу сторону. Але це не єдина причина. Річ у тім, що горілка особливим чином впливає на текстуру м'яса, роблячи його більш ніжним і м'яким. За допомогою спиртного котлети навіть з недорогого м'яса будуть буквально танути в роті.

Як правильно додавати горілку

Спочатку фарш з'єднуємо з цибулею, курячим яйцем і прянощами. Потім вливаємо чарку міцного напою. Якщо ви додаєте горілку для поліпшення смаку, то потрібно буде просто перемішати фарш до однорідного стану і приступати до приготування.

Якщо ви хочете, щоб котлети стали м'якшими, то варто відправити фарш в холодильник на нижню полицю на 60 хвилин. До речі, присмаку спиртного відчуватися не буде, так як він повністю випарується під час термічної обробки.

Маленька хитрість для смачних котлет: Що додати у фарш, щоб він був соковитішим

вівторок, 21 березень 2023, 16:09

Зараз стільки рецептів приготування страв, що вигадати нові дуже складно. Але ніхто нам не заважає вдосконалити старі, передають Патріоти України. Чи можливо зробити улюблені котлети ще смачнішими та соковитішими? Досвідчені господарки стверджують, що ...

А ви це знали? Як не можна готувати макарони - найпоширеніші помилки, через які вироби виходять несмачними

неділя, 19 березень 2023, 7:30

Часто макарони злипаються, розварюються і виходять прісними. Все це через неправильну технологію приготування. А саме: температуру води, відварювання з кришкою чи без неї, з промиванням або без нього, передають Патріоти України. Редакція FoodOboz розпо...