Швидкі малосольні огірочки "в дорогу" - практична та дуже смачна закуска

Не секрет, що влітку в дорозі звичайні огірки стають м'якими, в'ялими і не дуже смачними. На відміну від них, малосольним це не загрожує. Крім того, у дорозі можна потішити душу солоною закускою.

Для приготування довгі плоди ріжуть шматочками по 10 см, а менші варіанти — просто вздовж навпіл. Нарізані огірки солять за смаком, але більше, ніж зазвичай до столу.

Часник нарізають часточками. До огірків додають кілька парасольок кропу. Переважно ті, у яких вже сформувалося насіння. Так страва вийде ще ароматнішою. Додатково беруть листочок хрону.

Солоні огірочки складають у лоток, додають спеції, 5 зубчиків часнику, дві-три парасольки кропу, пів листа хрону.

Жодну рідину заливати не треба. Огірки самі дадуть сік. А малосольними вони стануть приблизно за два дні. Тому, якщо дорога довга, це ідеальний варіант закуски «в дорогу».

Чи дійсно мед стає отрутою при додаванні його у кип’яток?

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:14

Існує думка, що мед розчинений у гарячому напої, знищує всі його корисні властивості, ба більше робить напій шкідливим, передають Патріоти України. Давайте розбиратися. Склад цукрів швидше за все не зміниться. Вміст вітамінів і мінералів в меді невелик...

Ці продукти не можна розігрівати - лікарі попередили про небезпечні наслідки для здоров’я

п’ятниця, 29 вересень 2023, 15:30

Ми всі звикли повторно розігрівати їжу - так дуже зручно і швидко. Але лікарі рекомендують обережно ставитися до цього, адже повторний підігрів супу чи каші в мікрохвильовці може стати небезпечним для здоров’я, передають Патріоти України. За словами до...