Візьміть на замітку! Названо продукти, які не можна їсти разом - може стати погано

Щоб зробити їжу смачною, ми змішуємо продукти і отримуємо цікаві страви. Однак виявилося, що деякі такі поєднання здатні завдати шкоди травній системі. Про це пише Timesofindia, перераховуючи найпопулярніші з них, зазначають Патріоти України.

Молоко і банан

Таке часте поєднання продуктів виявилося не зовсім безпечним для здоров'я. Відчуття ситості, яке пов'язане з тим, що організм довго перетравлює цю суміш, може викликати здуття живота і дискомфорт. Також подібне поєднання може спровокувати розлад шлунка. Щоб уникнути цього, додайте до продуктів мускатний горіх, щіпку порошку фенхеля або ж корицю.

Яйця і шинка, бекон

Тяжкість і здуття живота викличе з'єднання декількох білкових продуктів. Як відзначають експерти, негативно впливає на травлення таке поєднання як яйця з беконом або шинкою.

Холодні напої та сир

Не варто поєднувати холодну газовану воду і сир, навіть якщо він – значна частина іншої страви. Здуття живота, болі і дискомфорт – ось чим загрожує вживання, наприклад, піци і «коли».

Кава і сир

Запивати сир-не найкраща ідея. Згідно з даними MedAboutMe, кофеїн не дає повною мірою засвоюватися поживним речовинам. Більш того, він руйнує кальцій. У підсумку, замість корисного сніданку, отримати ви зможете тільки важкість у животі.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...