Всього 5 хвилин, 3 інгредієнти, скляна банка - і домашнє морозиво буде готово

Навіть якщо немає морожениці, в домашніх умовах можна приготувати смачне освіжаюче морозиво всього з трьох інгредієнтів. Найдивовижніше, що для приготування домашнього морозива потрібна проста скляна банка, передають Патріоти України.

Для трьох порцій морозива потрібно:

  • 240 мл вершків для збивання;
  • 3 ч л цукрової пудри або трохи меду;
  • 1 ч л ванільного екстракту.

Приготування:

Процес приготування неймовірно простий. Поставте скляну банку об'ємом 0,5 літра в морозилку на 5-7 хвилин. Помістіть в крижану банку всі інгредієнти, закрийте її кришкою і активно струшуйте протягом 5 хвилин. За цей час маса стане густіше і щільніше.

На цьому етапі в морозиво можна додати будь-які наповнювачі за смаком. Добре перемішайте наповнювач, щоб він рівномірно розподілився по всій масі морозива, після чого поставте банку в заморозку на 2-3 години, за цей час морозиво повністю замерзне і буде готово. Морозиво виходить дуже ніжним, має яскраво виражений вершковий смак. Воно відмінно підійде для дітей, адже в ньому немає ніяких шкідливих інгредієнтів.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.